Forum

Licytacja charytatywna na rzecz Fundacji Prowadnica - podejście drugie

Archiwum Eltena

Poprzednia 16 / 20 Next

Zuzler

#301 ·

Będą jeszcze jakieś licytacje?

lwica

#302 ·

1 likes
CHyba nie, bo coś było mówione że do niedzieli.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#303 ·

3 likes
Jeśli tak, to po co to okienko wisi i napawa nadzieją?

grzezlo

#304 ·

6 likes
To faktycznie jest słabe, bo wygląda na to, że ten stan licytacji admin włącza i wyłącza ręcznie, a powinna to być flaga uzależniona tylko od zapytania do bazy, czy w danej chwili są jakieś aktywne licytacje.
Jak ktoś ma pecha, kliknie z 15 razy w momentach, gdy nic tam nie ma, to już raczej nie będzie sprawdzał później.

pajper

#305 ·

5 likes
Podaję zwycięzców ostatnich licytacji.
Bardzo dziękuję wam wszystkim za udział!
Wkrótce roześlę informacje o płatnościach i podzielę się statystykami.

| Leszy | ambulocet |
| Jeden z wydruków | hazel96 |
| Ramka Prowadząca, egzemplarz 2 | exterminator |
| Pakiet sponsorski na okres trzech lat | Adventure-Time |
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

exterminator

#306 ·

hahahaha! Noi takie żeczy. Wracam z urlopu i co? ramka prowadząca exterminator. Taka piękna wyliczanka, mój jest kot i moja ramkakakaka!
Time to exterminate.

Zuzler

#307 ·

Edited 2 likes
Że tak to ujmę, 2 przedmioty dzięki mnie już dotarły do szczęśliwych nabywców. Mam nadzieję, że wpłaty za nie również zostały uiszczone. :D

Zuza

#308 ·

1 likes
No cuż, wszystko zapłacone. Teraz czekam na wylicytowane rzeczy :D
Boże, błogosław obsługę
klienta.

pajper

#309 ·

5 likes
Informuję, że nadal 8 aukcji pozostaje nieopłaconych. Jeśli nie otrzymamy przelewu, będziemy banować takie konta.
W najbliższym czasie skontaktuję się w kwestii wysyłki wydruków.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

misiek

#310 ·

Tak z ciekawości ile było aukcji?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pajper

#311 ·

1 likes
31.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Zuza

#312 ·

3 likes
to i tak troche osób wpłaciło
Boże, błogosław obsługę
klienta.

pates

#313 ·

1 likes
Moja paczuszka z tego, co wiem wczoraj już została odebrana i posiadaczka jest zadowolona.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Zuza

#314 ·

2 likes
A i ofszem.
Boże, błogosław obsługę
klienta.

misiek

#315 ·

Pajper wyślij im jeszcze przypominajki.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pajper

#316 ·

4 likes
Zrobiłem to, nawet 2 razy: tydzień temu i dzisiaj. ;)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

nuno69

#317 ·

6 likes
Ja nie wiem jakim idiotą trzeba być żeby aukcjonować coś, czego się nie opłaci. Jakoś inaczej trzebaby ten system zaprojektować, nie wiem, jakaś płatność z góry czy jak? Chociaż w sumie pomysł z banem też jest dobry, jak dobrze pójdzie to będzie tak z 6 idiotów mniej na Eltenie, bo zakładam że dwie osoby (tak mniejwięcej) po prostu mają jakiś problem techniczny albo po prostu nie ma ich w domu
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Zuza

#318 ·

4 likes
A ja nie rozumiem ludzi, którym ciągle coś nie pasóje i koniecznie muszą coś powiedzieć, bo nie wytrzymają
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Monia01

#319 ·

1 likes
Nuno, zważaj na to, jak mówisz.

Tak poza tym, bany to dobre rozwiązanie, bo osoby, które nie opłaciły aukcji, miały już wystarczająco dużo czasu, by sie zgłosić i wyjaśnić ewentualne problemy
***
🇺🇦 🇵🇱

misiek

#320 ·

Ogólnego bana na korzystanie z Eltena i to na rok.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.
Poprzednia 16 / 20 Next