Będą jeszcze jakieś licytacje?
6 likes
To faktycznie jest słabe, bo wygląda na to, że ten stan licytacji admin włącza i wyłącza ręcznie, a powinna to być flaga uzależniona tylko od zapytania do bazy, czy w danej chwili są jakieś aktywne licytacje.
Jak ktoś ma pecha, kliknie z 15 razy w momentach, gdy nic tam nie ma, to już raczej nie będzie sprawdzał później.
Jak ktoś ma pecha, kliknie z 15 razy w momentach, gdy nic tam nie ma, to już raczej nie będzie sprawdzał później.
5 likes
Podaję zwycięzców ostatnich licytacji.
Bardzo dziękuję wam wszystkim za udział!
Wkrótce roześlę informacje o płatnościach i podzielę się statystykami.
| Leszy | ambulocet |
| Jeden z wydruków | hazel96 |
| Ramka Prowadząca, egzemplarz 2 | exterminator |
| Pakiet sponsorski na okres trzech lat | Adventure-Time |
Bardzo dziękuję wam wszystkim za udział!
Wkrótce roześlę informacje o płatnościach i podzielę się statystykami.
| Leszy | ambulocet |
| Jeden z wydruków | hazel96 |
| Ramka Prowadząca, egzemplarz 2 | exterminator |
| Pakiet sponsorski na okres trzech lat | Adventure-Time |
hahahaha! Noi takie żeczy. Wracam z urlopu i co? ramka prowadząca exterminator. Taka piękna wyliczanka, mój jest kot i moja ramkakakaka!
Edited
2 likes
Że tak to ujmę, 2 przedmioty dzięki mnie już dotarły do szczęśliwych nabywców. Mam nadzieję, że wpłaty za nie również zostały uiszczone. :D
5 likes
Informuję, że nadal 8 aukcji pozostaje nieopłaconych. Jeśli nie otrzymamy przelewu, będziemy banować takie konta.
W najbliższym czasie skontaktuję się w kwestii wysyłki wydruków.
W najbliższym czasie skontaktuję się w kwestii wysyłki wydruków.
1 likes
Moja paczuszka z tego, co wiem wczoraj już została odebrana i posiadaczka jest zadowolona.
6 likes
Ja nie wiem jakim idiotą trzeba być żeby aukcjonować coś, czego się nie opłaci. Jakoś inaczej trzebaby ten system zaprojektować, nie wiem, jakaś płatność z góry czy jak? Chociaż w sumie pomysł z banem też jest dobry, jak dobrze pójdzie to będzie tak z 6 idiotów mniej na Eltenie, bo zakładam że dwie osoby (tak mniejwięcej) po prostu mają jakiś problem techniczny albo po prostu nie ma ich w domu
4 likes
A ja nie rozumiem ludzi, którym ciągle coś nie pasóje i koniecznie muszą coś powiedzieć, bo nie wytrzymają
1 likes
Nuno, zważaj na to, jak mówisz.
Tak poza tym, bany to dobre rozwiązanie, bo osoby, które nie opłaciły aukcji, miały już wystarczająco dużo czasu, by sie zgłosić i wyjaśnić ewentualne problemy
Tak poza tym, bany to dobre rozwiązanie, bo osoby, które nie opłaciły aukcji, miały już wystarczająco dużo czasu, by sie zgłosić i wyjaśnić ewentualne problemy