@pajper pytanie: Jak to będzie z pakietem spąsorskim?
I co?
Poleciały bany?
-- (pajper):
Informuję, że nadal 8 aukcji pozostaje nieopłaconych. Jeśli nie otrzymamy przelewu, będziemy banować takie konta.
W najbliższym czasie skontaktuję się w kwestii wysyłki wydruków.
--
Poleciały bany?
-- (pajper):
Informuję, że nadal 8 aukcji pozostaje nieopłaconych. Jeśli nie otrzymamy przelewu, będziemy banować takie konta.
W najbliższym czasie skontaktuję się w kwestii wysyłki wydruków.
--
5 likes
Większość tak, nadal 4 nie. Ale w związku z sytuacją, nie będę już czekał na ich opłacenie, użytkownicy zostali zbanowani.
Zaraz skontaktuję się ze zwycięzcami.
Zaraz skontaktuję się ze zwycięzcami.
Proszę napisać ku przestrodze na jaki czas zostali zbanowani.
Moim zdaniem to powinno być ogłoszone w publicznym indeksie banów.
-- (Monia01):
Drodzy Eltenowicze,
Za kilka dni rozpoczynają się wakacje. Czas, w którym, mamy nadzieję, wszyscy trochę odpoczniemy, naładujemy baterię, a może nawet uda nam się wspólnie zrobić coś dobrego?
Proponujemy licytację na rzecz Fundacji Prowadnica, podejście drugie.
Jak to będzie wyglądać?
Do 3 lipca włącznie zapraszamy was do zastanowienia się, czy jest coś, co chcielibyście oddać na rzecz fundacji. Może macie jakieś niepotrzebne, nieużywane przedmioty? Może chcecie poświęcić czas na nauczenie kogoś czegoś albo zrealizowanie jakiejś usługi?
Jeśli zdecydujecie się coś na ten cel przekazać, proszę o informację prywatną do mnie.
Od 4 lipca przez kilka dni (zależnie od ilości zaoferowanych dóbr) odbywać się będzie licytacja. Co jakiś czas do puli trafiać będą nowe oferty, a użytkownicy będą licytować cenę, którą chcą na nie przeznaczyć. Za zwycięzcę uważa się osobę, która w momencie zakończenia aukcji zaoferowała najwyższą stawkę. Po zakończeniu danej aukcji i uregulowaniu płatności, aukcja zostanie zrealizowana na ustalonych warunkach.
Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele Statutowe Fundacji Prowadnica.
Zachęcamy do udziału w licytacji tym bardziej, że po raz pierwszy będzie można zdobyć na niej produkty Prowadnicy! Świeżutkie, prosto z drukarki. <3 Podobnie też jak w zeszłym roku, osoby, które oddadzą coś, co zostanie wylicytowane za min. 20 zł, otrzymają jeden miesiąc pakietu sponsorskiego.
Fundacja Prowadnica pokryje osobom zainteresowanym koszty wysyłki wylicytowanych przedmiotów wg stawek Poczty Polskiej.
Uwaga! Z wyłączeniem usług, przyjmowane będą oferty jedynie od użytkowników, a do udziału w licytacjach dopuszcza się jedynie osoby zamieszkałe w Polsce.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.
I bardzo za niego dziękujemy!
--
Moim zdaniem to powinno być ogłoszone w publicznym indeksie banów.
-- (Monia01):
Drodzy Eltenowicze,
Za kilka dni rozpoczynają się wakacje. Czas, w którym, mamy nadzieję, wszyscy trochę odpoczniemy, naładujemy baterię, a może nawet uda nam się wspólnie zrobić coś dobrego?
Proponujemy licytację na rzecz Fundacji Prowadnica, podejście drugie.
Jak to będzie wyglądać?
Do 3 lipca włącznie zapraszamy was do zastanowienia się, czy jest coś, co chcielibyście oddać na rzecz fundacji. Może macie jakieś niepotrzebne, nieużywane przedmioty? Może chcecie poświęcić czas na nauczenie kogoś czegoś albo zrealizowanie jakiejś usługi?
Jeśli zdecydujecie się coś na ten cel przekazać, proszę o informację prywatną do mnie.
Od 4 lipca przez kilka dni (zależnie od ilości zaoferowanych dóbr) odbywać się będzie licytacja. Co jakiś czas do puli trafiać będą nowe oferty, a użytkownicy będą licytować cenę, którą chcą na nie przeznaczyć. Za zwycięzcę uważa się osobę, która w momencie zakończenia aukcji zaoferowała najwyższą stawkę. Po zakończeniu danej aukcji i uregulowaniu płatności, aukcja zostanie zrealizowana na ustalonych warunkach.
Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele Statutowe Fundacji Prowadnica.
Zachęcamy do udziału w licytacji tym bardziej, że po raz pierwszy będzie można zdobyć na niej produkty Prowadnicy! Świeżutkie, prosto z drukarki. <3 Podobnie też jak w zeszłym roku, osoby, które oddadzą coś, co zostanie wylicytowane za min. 20 zł, otrzymają jeden miesiąc pakietu sponsorskiego.
Fundacja Prowadnica pokryje osobom zainteresowanym koszty wysyłki wylicytowanych przedmiotów wg stawek Poczty Polskiej.
Uwaga! Z wyłączeniem usług, przyjmowane będą oferty jedynie od użytkowników, a do udziału w licytacjach dopuszcza się jedynie osoby zamieszkałe w Polsce.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.
I bardzo za niego dziękujemy!
--
Edytowano
2 likes
Przyjąłem zasadę miesiąca za każde 10 zł zobowiązania.
W praktyce było to od 2 do 10 miesięcy.
W praktyce było to od 2 do 10 miesięcy.
Ma to sens.
-- (pajper):
Przyjąłem zasadę miesiąca za każde 10 zł zobowiązania.
W praktyce było to od 2 do 10 miesięcy.
--
-- (pajper):
Przyjąłem zasadę miesiąca za każde 10 zł zobowiązania.
W praktyce było to od 2 do 10 miesięcy.
--
Co z tym? Nadal nie dostałem żadnej wiadomości o proźbie podania adresu wysyłki, czy coś.
1 likes
To chyba zależy od użytkownika wystawiającego ofertę, prawda?
A jeśli to były druki, to w ofercie był napisany czas realizacji zamówienia.
A jeśli to były druki, to w ofercie był napisany czas realizacji zamówienia.
narazie czekamy! Ja wpłaciłem, i sprawa ucichła.
Magiczny gumowy kot, ramka prowadnicy.
No te to akurat wydruki, a przy nich był napisany czas oczekiwania, pół roku zdaje się.
1 likes
Będę się kontaktował w miarę, jak wydruki powstają. :) Już do kilku osób napisałem, a gumowy kot się bardzo zbliża. :)