Forum

Licytacja charytatywna na rzecz Fundacji Prowadnica - podejście drugie

Archiwum Eltena

Poprzednia 15 / 20 Next

grzezlo

#281 ·

Wiem, że kiedyś była, ale mówię o dniu dzisiejszym...

hazel96

#282 ·

Odnośnie powiadomień, to ja też nie dostałam żadnej informacji o tym, że ktoś przebił moją cenę, więc nie wiem, skąd będę wiedziała, co się dzieje z licytacją, w której biorę udział.

Zuza

#283 ·

2 likes
Ja raz dostawałam a raz nie, więc najlepiej jest śledzić co jakiś czas ręcznie
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Paulinux

#284 ·

3 likes
No niee. Czemu na prośby o wydrukach jest odzew, a na jedną moją małą prośbę nie ma? Smutna żaba.jpg
Happy hacking

Postukujacy

#285 ·

2 likes
@Paulinux: chyba coś się obrazek źle podlinkował bo nic nie widać.
INFP

Paulinux

#286 ·

3 likes
Widać widać, tylko Ci apka do rozpoznawania nie działa. Taka płacząca, zielona żabka szukająca wielkanocnego jaja.
Happy hacking

pajper

#288 ·

1 likes
Czy to możliwe, że pakiet sponsorski pójdzie za niecałe 5% wartości? :D
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

pajper

#289 ·

1 likes
Druga ramka, skoro jest zainteresowanie, poszła na licytację. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

papierek

#290 ·

1 likes
Podbiliśmy trochę sponsorski pakiet, żeby mu nie było tak smutno, chociaż i tak jest to 1/6 ceny, odrobinę ponad.
po co mi sygnatura?

misiek

#291 ·

A co, tak lubisz plastik?
-- (MarOlk):
Okaryna? A to nie miała być Karyna, taka blond solaris tipsiara? :P

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Paulinux

#292 ·

No nawet ramkę dodaliście. Jestem chyba bojkotowana, czy jak?
Happy hacking

daszekmdn

#293 ·

Edited
No a ja znowu nie wygram kota, bo 350 zł to już przesada za cokolwiek... Nie mam takich funduszy. :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#294 ·

Skoro dodaliście ramkę, ja chcę kooota i oczywiście Easter egg też był by fajną sprawą.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#295 ·

@Dash koot już był. A eastera popieram.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

djsenter

#296 ·

No shit Sherlock, chodzi o ponowienie możliwości wylicytowania takiego gumowego kota.
Senter San

Paulinux

#297 ·

No jest to zawarte jako dowolny wydruk. OK, rozumiem że ta druga szansa też nie jest super, bo jest bardzo drogo, ale przynajmniej technicznie da się to przebić, abstrachując od tego czy ktoś chciałby tyle płacić za kota.
Happy hacking

pates

#298 ·

@Senter wiem o co chodzi przecież. Ale taka możliwość już jest, jak napisała @Paulinux. Drogo, ale jest.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Postukujacy

#299 ·

Oby proponowane oferty okazały się rzeczywistymi, a nie głupimi wybrykami. Ramka w tej chwili ma niebotyczną cenę. :)
INFP

exterminator

#300 ·

to ile kosztuje ramka?
Time to exterminate.
Poprzednia 15 / 20 Next