Wiem, że kiedyś była, ale mówię o dniu dzisiejszym...
Odnośnie powiadomień, to ja też nie dostałam żadnej informacji o tym, że ktoś przebił moją cenę, więc nie wiem, skąd będę wiedziała, co się dzieje z licytacją, w której biorę udział.
3 likes
No niee. Czemu na prośby o wydrukach jest odzew, a na jedną moją małą prośbę nie ma? Smutna żaba.jpg
2 likes
@Paulinux: chyba coś się obrazek źle podlinkował bo nic nie widać.
3 likes
Widać widać, tylko Ci apka do rozpoznawania nie działa. Taka płacząca, zielona żabka szukająca wielkanocnego jaja.
OK dzięki.
1 likes
Podbiliśmy trochę sponsorski pakiet, żeby mu nie było tak smutno, chociaż i tak jest to 1/6 ceny, odrobinę ponad.
A co, tak lubisz plastik?
-- (MarOlk):
Okaryna? A to nie miała być Karyna, taka blond solaris tipsiara? :P
--
-- (MarOlk):
Okaryna? A to nie miała być Karyna, taka blond solaris tipsiara? :P
--
Edited
No a ja znowu nie wygram kota, bo 350 zł to już przesada za cokolwiek... Nie mam takich funduszy. :D
Skoro dodaliście ramkę, ja chcę kooota i oczywiście Easter egg też był by fajną sprawą.
No shit Sherlock, chodzi o ponowienie możliwości wylicytowania takiego gumowego kota.
No jest to zawarte jako dowolny wydruk. OK, rozumiem że ta druga szansa też nie jest super, bo jest bardzo drogo, ale przynajmniej technicznie da się to przebić, abstrachując od tego czy ktoś chciałby tyle płacić za kota.
@Senter wiem o co chodzi przecież. Ale taka możliwość już jest, jak napisała @Paulinux. Drogo, ale jest.
Oby proponowane oferty okazały się rzeczywistymi, a nie głupimi wybrykami. Ramka w tej chwili ma niebotyczną cenę. :)
to ile kosztuje ramka?