Forum

Pokażmy jak gramy (Dzielmy się livestreamami)

Galeria społeczności

Poprzednia 16 / 20 Następna

bobo22

#301 ·

A jak to na xbox podgłośnić?
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

bobo22

#302 ·

Edytowano
jutro planuje stream z rozpracowywania forzy motorsport, initial setupu, pierwszych kilku zwycięstw itd.
Jestem odfarty również na grę i trening oraz rozmowę z widzami.
Regularnie będę streamował, tylko, że z konsoli xbox.
Jutro po południu.
Jak ktoś ma jikiś pomysł, to jak odczytywać czat na żywo na głos podczas gry?
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

mojsior

#303 ·

apropo xboxa to warto pamiętać, że jeżeli w ustawieniach systemowych xboxa włączymy coś takiego jak pozwól aby gry przemówiły do mnie wtedy forza już na start odpali sie nam narrator.
Tak samo jeśli kupiliśmy tą grę w apce xbox na windowsa należy zrobić to samo.
Nie mam poj,ęcia jak sprawa się ma ze steamem, bo czekam na swój preorder, czyli gdzieś do jutra.

matius

#304 ·

Która to jest odsłona?
-- (mojsior):
apropo xboxa to warto pamiętać, że jeżeli w ustawieniach systemowych xboxa włączymy coś takiego jak pozwól aby gry przemówiły do mnie wtedy forza już na start odpali sie nam narrator.
Tak samo jeśli kupiliśmy tą grę w apce xbox na windowsa należy zrobić to samo.
Nie mam poj,ęcia jak sprawa się ma ze steamem, bo czekam na swój preorder, czyli gdzieś do jutra.


--
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

mojsior

#305 ·

to jest poprostu motosport bez żadnych cyfr

bobo22

#306 ·

Witajcie mam streama z gier mobilnych na moim twitchu blindgamer 0000. Wbijajcie
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

bobo22

#310 ·

Streamuje z hearthstone
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

bobo22

#311 ·

Coś zerwało. Wbijajcie, stream dalej trwa.
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem
Poprzednia 16 / 20 Następna