Forum

Pokażmy jak gramy (Dzielmy się livestreamami)

Galeria społeczności

Poprzednia 15 / 20 Następna

martinus

#284 ·

@mojsior z dostępnych gier pokemonowych to na trzeciej generacji się kończy. We wrześniu zamierzam zacząć serię z emeralda. Będę grał poraz drugi, bo jak pamiętasz, poprzednia seria była nie dokończona przez złą numerację, i błąd przy przetwarzaniu. emerald.
May the force be with you!

mojsior

#292 ·

moja ulubiona lokacja to rekwiem chociaż by ze względu na tą epicką tureckożydowską muzykę, co się odpala przy encounterach

mara

#293 ·

Tiaaaa, też ją lubię, o wiele bardziej od tego tracka, który jest w Kiarre.
Tak samo z tego świata jest całkiem dobry track na Frozen Hinterland, no i oczy wiście chaos Oghma.
Wolę ciebie wolność!

bobo22

#299 ·

Będę streamował Mortal Kombat 1 na twitchu. obserwujcie: https://www.twitch.tv/blindgamer0000
P.s. Nie będę czytał czatu na żywo, bo będę grał na konsoli.
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

mojsior

#300 ·

ogólnie to miałeś mikrofon mega cicho
Poprzednia 15 / 20 Następna