Forum

Pokażmy jak gramy (Dzielmy się livestreamami)

Galeria społeczności

Poprzednia 17 / 20 Następna

Zuza

#327 ·

3 likes
Ahoj, albo dzień dobry wszystkim!
Dzisiaj prawdopodobnie niewiadomo o której, pojawi się stream z niespodzianką i mam nadzieje, że dobrą zabawą! :) PS. Nie grałam w to w ogule, ale podobno to wszyscy znają prucz mnie, więc pewnie będzie jeszcze więcej śmiechu.
Link wleci niebawem.
Boże, błogosław obsługę
klienta.

daszekmdn

#334 ·

Edytowano 1 likes
Mój net pewnie padnie pod naporem obciążenia łącza, ale kto wie? Trzeba odgruzować stary kanał i rozruszać łapy na klawiaturze :D.
Wpadnijcie około 17.00
https://www.youtube.com/watch?v=hSGdX9iDPks
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#335 ·

A czego wy używacie do czytania czatu? Ja nie mam pojęcia jak to zintegrować. ;) Wypadłem z obiegu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#336 ·

Vetube
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#337 ·

A skąd to wziąć? Jak wpisuję to mi tylko wyskakują jakieś appki na androida albo preparaty weterynaryjne czy coś takiego.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#338 ·

OK już znalazłem
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#340 ·

Strumyk przełożony na niedzielę o tożsamej godzinie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 17 / 20 Następna