@mojsior z dostępnych gier pokemonowych to na trzeciej generacji się kończy. We wrześniu zamierzam zacząć serię z emeralda. Będę grał poraz drugi, bo jak pamiętasz, poprzednia seria była nie dokończona przez złą numerację, i błąd przy przetwarzaniu. emerald.
Tiaaaa, też ją lubię, o wiele bardziej od tego tracka, który jest w Kiarre. Tak samo z tego świata jest całkiem dobry track na Frozen Hinterland, no i oczy wiście chaos Oghma.
Będę streamował Mortal Kombat 1 na twitchu. obserwujcie: https://www.twitch.tv/blindgamer0000 P.s. Nie będę czytał czatu na żywo, bo będę grał na konsoli.