Różnie z nim bywa, czasem jest, a czasem nie.
W sumie przy kilku licytacjach miałam tak, że rzeczywiście pokazało mi, że ktoś moją ofertę przebił, ale było kilka takich, w których powiadomienia brak, ciekawi mnie od czego to zależy. Chyba nawet w jednej było tak, że raz mi powiadomienie przyszło, a za kolejnym razem jak ktoś przebił, to już nie. :D
1 likes
Dawid, dawaj jeszcze jednego easter egga na licytację. Mam taki super pomysł a się zagapiłam :/
1 likes
Ooo ja też ja też! Ja chcę dodać Koooota. :D W kwestii wydrukujemy co chcesz można napisać że możliwe są modele proste etc a najwyżej zwrócicie komuś piniendze jak się nie będzie dało.
Edited
1 likes
A tam kota. Ja mam pomysł na funkcję, która jest ultraprosta do napisania, a pewnie się spodoba niektórym, tylko akurat nikt na to nie wpadł :)
1 likes
@daszekmdn
Ale bardzo niewiele modeli jest prostych. To nie tak, jak się wydaje. :(
Ale bardzo niewiele modeli jest prostych. To nie tak, jak się wydaje. :(
1 likes
@Monia01, a chociaż pokażesz przy najbliższej okazji? :D Jak zobaczę, to będę wiedziała czy następnym razem uruchomić swą lwią stronę i walczyć do końca. :D
3 likes
Miałem ogarnąć licytacje i puścić nowe z pociągu, ale warunki na to nie pozwalają niestety.
Ogarnę temat wieczorem.
Ogarnę temat wieczorem.
1 likes
Podaję zwycięzców. Pojawiły się też już trzy ostatnie oferty. Dziękuję i gratuluję!
| Easteregg w Eltenie | EugeniuszPompiusz |
| Nic | Monte |
| Szklane pantofelki | Monia01 |
| Okaryna | MarOlk |
| Easteregg w Eltenie | EugeniuszPompiusz |
| Nic | Monte |
| Szklane pantofelki | Monia01 |
| Okaryna | MarOlk |
Skoro "to ostatnia niedziela", to dlaczego na aukcję nie trafiła przynajmniej jedna słynna ramka z prowadnicą? Czy chodzi wam o to, żeby na czarnym rynku w darknecie nieliczne egzemplarze osiągnęły czterocyfrowe ceny w bitcoinach, czy jak?
1 likes
Była jedna