Forum

Licytacja charytatywna na rzecz Fundacji Prowadnica - podejście drugie

Archiwum Eltena

Poprzednia 13 / 20 Następna

pates

#241 ·

Wiem, czyli układ UK. Czyli takiego np nie mam, ale to nie jest czysty standard.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#242 ·

A jaką masz klawiaturę Paulinux?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Paulinux

#243 ·

1 likes
Ja mam ThundeRobot K70T, ale szczerze mówiąc trudno jest ją gdziekolwiek dorwać, bo teraz na szybko sprawdzałam. Gość kupił ją w 2018 i używał dobre 2,5 roku, ja kupiłam używaną i dalej chodzi jak złoto.
Happy hacking

pajper

#244 ·

2 likes
3 licytacje, dwie do dzisiaj, jedna do jutra. Jeszcze coś wieczorkiem wrzucę.
Myślę, że akcja potrwa do niedzieli.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

tomecki

#245 ·

Szkoda, że nie ma możliwości wysłania pytania z poziomu aukcji. Ciekaw jestem jak ta okaryna jest strojona. Ile dźwięków, jakie...

pajper

#246 ·

1 likes
12 dźwięków, od a do F.
Przy czym... Jeszcze nie nadaje się do grania koncertowego, to na razie zabawka.
Choć to, co zrobili w Prusie, jak najbardziej już się nadaje. :D Tylko oni mają komory do trzymania temperatury i wilgotności z precyzją, która dla nas jest nieosiągalna.
A to jest tak mega precyzyjny wydruk, że zmiana temperatury pod wpływem padania słońca tu może zaszkodzić. Dlatego starałem się drukować to jak najbardziej w nocy, co jest trudne przy 18-godzinnym druku. :D
Ale... Grać gra.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Zuzler

#247 ·

2 likes
Prooooszę, zróbcie licytację na zasadzie "wydrukujemy to, co będziesz chciał", najlepiej nie jedną. Miaaaau!

Julitka

#248 ·

Łoooo, to ktoś poleeeeci z życzeniem równo. Nie radzę.
-- (Zuzler):
Prooooszę, zróbcie licytację na zasadzie "wydrukujemy to, co będziesz chciał", najlepiej nie jedną. Miaaaau!

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

pajper

#249 ·

2 likes
Taka licytacja musiałaby mieć 3-cyfrową cenę wywoławczą pewnie.
Co innego drukować sprawdzone modele, a co innego projektować lub, nawet przy otrzymaniu pliku do druku, głowić się nad podporami, wypełnieniem, tratwami i całą resztą. To nie jest takie proste.
W firmie 3d za pojedynczy druk na życzenie bierze się od 150 zł w górę.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Zuzler

#250 ·

Łeee taaam... :(

Postukujacy

#251 ·

Czy mozna by zrobić np. taką wirtualną półkę z trofeami dla każdego usera na Eltenie? Chodzi o miejsce, w którym pokazane byłoby, według preferencji użytkownika, co i za ile wylicytował i w którym roku. Mogłyby być tam także pakiety sponsorskie, ale to już inna sprawa.
INFP

pajper

#252 ·

1 likes
Chętnych na "szklane pantofelki" albo "nic" zapraszam. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Postukujacy

#253 ·

2 likes
To kiedy drukowanie drukarki 3D na drukarce 3D?
INFP

pajper

#254 ·

2 likes
A nie wiem, może jutro... :D
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

pajper

#255 ·

3 likes
Na razie to ja kiedyś muszę zrobić takie pantofelki zdecydowanie nie szklane i pełnowymiarowe... Wtedy wreszcie Elten zasłuży na swą nazwę!
Ale to może w przyszłorocznych licytacjach. xD
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

misiek

#256 ·

Pozdro dla kumatych.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pajper

#257 ·

5 likes
Chcieliście, będzie. Pracuję nad czymś z wiedźmina. Jak się uda, wrzucę na aukcję.

I tak, zamiast pisać Eltena, Dawid bawi się w smoothing figurek. :D
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Julitka

#258 ·

Ej, co jest, nikt mnie nie przebija? Tacy jesteście fajni, że chcecie mi wszystko oddać? :D
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

tomecki

#259 ·

2 likes
Czy łatwo byłoby zrobić powiadomienie o przebiciu oferty? Takie coś powodowałoby, że trudniej byłoby zapomnieć o fakcie,a tak w ogóle ceny końcowe pewnie byłyby wyższe, bo JEDNAK SKORO NATYCHMIAST WIDAĆ, ŻE KTOŚ NAS PRZEBIŁ, AUTOMATYCZNIE MOŻNA CHCIEĆ PODBIĆ.

MarOlk

#260 ·

Ale jest powiadomienie o przebiciu oferty...
Poprzednia 13 / 20 Następna