Oczywiśćie, chyba, że ktoś inny sobie je weźmie.
2 likes
Witajcie!
Dziękuję wam za udział w zabawie. Mamy teraz nieco treści do przejrzenia.
Prosimy o tydzień-dwa, wtedy pojawią się ostateczne wyniki.
Dziękuję wam za udział w zabawie. Mamy teraz nieco treści do przejrzenia.
Prosimy o tydzień-dwa, wtedy pojawią się ostateczne wyniki.
Bardzo was przepraszam za ponowny poślizg. Sporo się dzieje nagłych rzeczy i się nie wyrobiliśmy.
Postaramy się podać wyniki w ciągu kilku najbliższych dni.
Postaramy się podać wyniki w ciągu kilku najbliższych dni.
3 likes
Teraz to już nie pisanki a jaja z uczestników zabawy pisankowej xD poświęćcie godzinę czy pół na te kody i będzie.
Dostaniesz, jeśli wskażesz mi knajpę.
-- (MarOlk):
Pisklaki się już dawno wykluły :P Czekam na kurczaka z rożna.
--
-- (MarOlk):
Pisklaki się już dawno wykluły :P Czekam na kurczaka z rożna.
--
1 likes
Tym razem to ja was bardzo przepraszam!
W ostatnich dniach cały świat wali mi się na głowę i tak to przesuwałem, przesuwałem, aż poumykało.
Na blogach nie były te wpisy poprawnie tagowane, więc sprawdzałem po swojemu. Jeśli mam rację, Zuzler wykonała pisanki "Kulinaria" i "Pierwsze kroki", natomiast Monte "Drabble".
Czy coś przeoczyłem?
Dajcie proszę znać do środy, jak wtedy nikt się nie przypomni, rozdam kody premium właśnie tego dnia.
W ostatnich dniach cały świat wali mi się na głowę i tak to przesuwałem, przesuwałem, aż poumykało.
Na blogach nie były te wpisy poprawnie tagowane, więc sprawdzałem po swojemu. Jeśli mam rację, Zuzler wykonała pisanki "Kulinaria" i "Pierwsze kroki", natomiast Monte "Drabble".
Czy coś przeoczyłem?
Dajcie proszę znać do środy, jak wtedy nikt się nie przypomni, rozdam kody premium właśnie tego dnia.
To może idźcie na kompromis i niech będzie kebab z kurczakiem?
-- (MarOlk):
Nie no, kebab miał być hehe
--
-- (MarOlk):
Nie no, kebab miał być hehe
--
Edytowano
4 likes
Witajcie!
Przepraszam was, że tyle to trwało.
Poniżej załączam tabelę po uwzględnieniu wszystkich wyzwań i tury dodatkowej.
Nagrodą, tak jak poprzednio, będą trzy kody premium, każdy o ważności tylu dni, ile zebraliście pisanek. Z kodami można zrobić, co chcecie: przedłużyć 3x jeden pakiet, trzy różne pakiety, rozdać w konkursach, cokolwiek.
Będą one rozsyłane dziś i jutro.
Uwzględniłem tych użytkowników, którzy zebrali przynajmniej 3 pisanki.
Kody zachowują ważność przez pół roku.
nuno69: 3
Kosa12: 3
lalar123: 3
ArcticMoon: 3
Adasadula: 3
djsenter: 3
Postukujacy: 4
misiek: 4
DJGraco: 4
Julitka: 4
Agata.d: 4
mucha: 5
balteam: 5
daszekmdn: 5
MarOlk: 5
djkrissu: 5
lwica: 7
pates: 9
Monia01: 10
pawlink: 11
Paulinux: 17
tajan1991: 18
bobo22: 20
iwkan: 52
magmar: 56
Monte: 58
Tygrysica: 60
Zuzler: 177
Z pozdrowieniami,
Dawid Pieper
Przepraszam was, że tyle to trwało.
Poniżej załączam tabelę po uwzględnieniu wszystkich wyzwań i tury dodatkowej.
Nagrodą, tak jak poprzednio, będą trzy kody premium, każdy o ważności tylu dni, ile zebraliście pisanek. Z kodami można zrobić, co chcecie: przedłużyć 3x jeden pakiet, trzy różne pakiety, rozdać w konkursach, cokolwiek.
Będą one rozsyłane dziś i jutro.
Uwzględniłem tych użytkowników, którzy zebrali przynajmniej 3 pisanki.
Kody zachowują ważność przez pół roku.
nuno69: 3
Kosa12: 3
lalar123: 3
ArcticMoon: 3
Adasadula: 3
djsenter: 3
Postukujacy: 4
misiek: 4
DJGraco: 4
Julitka: 4
Agata.d: 4
mucha: 5
balteam: 5
daszekmdn: 5
MarOlk: 5
djkrissu: 5
lwica: 7
pates: 9
Monia01: 10
pawlink: 11
Paulinux: 17
tajan1991: 18
bobo22: 20
iwkan: 52
magmar: 56
Monte: 58
Tygrysica: 60
Zuzler: 177
Z pozdrowieniami,
Dawid Pieper
Edytowano
A co z pisankami za wyzwania? Zostały tu uwzględnione? Coś ich mało jak na to, że za wyzwania było po kilkadziesiąt albo to ja czegoś nie ogarnąłem.
1 likes
Jakby Ci tu... Mało kto po prostu wypełniał te wyzwania, które dawały dużo pisanek, stąd takie dziwne wyniki na samym końcu.
Znaczy, wnioskuję to stąd, że ogólnie niewiele pojawialo się na blogach, gdy się pojawiały dla nich wyzwania, nie żebym miała jakieś informacje z pierwszej ręki. No ale jeśli w dogrywce udział wzięły dosłownie 3 czy 4 osoby, no to jakby...