Forum

Polowanie na pisanki 2022

Archiwum Eltena

Poprzednia 17 / 18 Next

magmar

#321 ·

Oczywiśćie, chyba, że ktoś inny sobie je weźmie.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#322 ·

Mnie się podobało je umieścić tutaj, napisałam wyżej dlaczego.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pajper

#323 ·

2 likes
Witajcie!
Dziękuję wam za udział w zabawie. Mamy teraz nieco treści do przejrzenia.
Prosimy o tydzień-dwa, wtedy pojawią się ostateczne wyniki.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

pajper

#324 ·

Bardzo was przepraszam za ponowny poślizg. Sporo się dzieje nagłych rzeczy i się nie wyrobiliśmy.
Postaramy się podać wyniki w ciągu kilku najbliższych dni.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Postukujacy

#325 ·

3 likes
Teraz to już nie pisanki a jaja z uczestników zabawy pisankowej xD poświęćcie godzinę czy pół na te kody i będzie.
INFP

MarOlk

#326 ·

1 likes
Pisklaki się już dawno wykluły :P Czekam na kurczaka z rożna.

magmar

#327 ·

Dostaniesz, jeśli wskażesz mi knajpę.
-- (MarOlk):
Pisklaki się już dawno wykluły :P Czekam na kurczaka z rożna.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

MarOlk

#328 ·

1 likes
Nie no, kebab miał być hehe

pajper

#329 ·

1 likes
Tym razem to ja was bardzo przepraszam!
W ostatnich dniach cały świat wali mi się na głowę i tak to przesuwałem, przesuwałem, aż poumykało.

Na blogach nie były te wpisy poprawnie tagowane, więc sprawdzałem po swojemu. Jeśli mam rację, Zuzler wykonała pisanki "Kulinaria" i "Pierwsze kroki", natomiast Monte "Drabble".
Czy coś przeoczyłem?

Dajcie proszę znać do środy, jak wtedy nikt się nie przypomni, rozdam kody premium właśnie tego dnia.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

MarOlk

#330 ·

No dobra, dobra. Luz. Poczekamy :D

bobo22

#331 ·

Ja też już czekam i czekam.
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

Tygrysica

#332 ·

1 likes
Ja też zrobiłam drabble: "Królowa Małgorzata I".
Miarą miłości jest miłość bez miary

pajper

#333 ·

2 likes
O, dzięki, coś mi świtało właśnie, że jeszcze coś było!
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Zuzler

#334 ·

1 likes
Jeśli zaliczacie moją kulinarną xd, to zaliczcie także iwkan.

misiek

#335 ·

To może idźcie na kompromis i niech będzie kebab z kurczakiem?
-- (MarOlk):
Nie no, kebab miał być hehe

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pajper

#336 ·

Edited 4 likes
Witajcie!

Przepraszam was, że tyle to trwało.
Poniżej załączam tabelę po uwzględnieniu wszystkich wyzwań i tury dodatkowej.
Nagrodą, tak jak poprzednio, będą trzy kody premium, każdy o ważności tylu dni, ile zebraliście pisanek. Z kodami można zrobić, co chcecie: przedłużyć 3x jeden pakiet, trzy różne pakiety, rozdać w konkursach, cokolwiek.
Będą one rozsyłane dziś i jutro.
Uwzględniłem tych użytkowników, którzy zebrali przynajmniej 3 pisanki.

Kody zachowują ważność przez pół roku.

nuno69: 3
Kosa12: 3
lalar123: 3
ArcticMoon: 3
Adasadula: 3
djsenter: 3
Postukujacy: 4
misiek: 4
DJGraco: 4
Julitka: 4
Agata.d: 4
mucha: 5
balteam: 5
daszekmdn: 5
MarOlk: 5
djkrissu: 5
lwica: 7
pates: 9
Monia01: 10
pawlink: 11
Paulinux: 17
tajan1991: 18
bobo22: 20
iwkan: 52
magmar: 56
Monte: 58
Tygrysica: 60
Zuzler: 177

Z pozdrowieniami,
Dawid Pieper
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

daszekmdn

#337 ·

Edited
A co z pisankami za wyzwania? Zostały tu uwzględnione? Coś ich mało jak na to, że za wyzwania było po kilkadziesiąt albo to ja czegoś nie ogarnąłem.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#338 ·

1 likes
Jakby Ci tu... Mało kto po prostu wypełniał te wyzwania, które dawały dużo pisanek, stąd takie dziwne wyniki na samym końcu.

Zuzler

#339 ·

Znaczy, wnioskuję to stąd, że ogólnie niewiele pojawialo się na blogach, gdy się pojawiały dla nich wyzwania, nie żebym miała jakieś informacje z pierwszej ręki. No ale jeśli w dogrywce udział wzięły dosłownie 3 czy 4 osoby, no to jakby...

magmar

#340 ·

1 likes
Gratuluję,
Jednak nie jestem największą pazerą hie hie.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"
Poprzednia 17 / 18 Next