BLOG BĘDZIE JEDEN I TYLKO JEDEN ZAWSZE AMEN!
Zastanawiam się czy nie zrobić tylko tego co wpasuje się w konwencję, ale to nie tylko moja decyzja.
Wam życzę dobrej zabawy.
Wam życzę dobrej zabawy.
Wymień 10 skojarzeń (nie pod rząd) w wątku "Skojarzenia" na forum "Humor" grupy "Polska Społeczność Eltena" - 0 użytkowników ukończyło to wyzwanie.
No na pewno więcej.
No na pewno więcej.
2 likes
Przynajmniej bardziej kreatywne. A ci, co nie chcą to niech nie robią, w sensie nie musicie mieć takiego ciśnienia, żeby koniecznie zdobyć tę pisankę.
-- (Paulinux):
Ej, fajne te nowe globalki. :)
--
-- (Paulinux):
Ej, fajne te nowe globalki. :)
--
No nie wiem czy Cover jest taki kreatywny. Rozumiał bym użycie tego słowa w przypadku wyzwania polegającego na nagraniu / udostępnieniu własnej piosenki. Ciekawe, czy gdyby ktoś tak zrobił, dostał by wspomniane pisanki.
Dawidzie, mówiłeś, że wyzwania blogowe do wtorku. Niemniej oznacza to w praktyce "do poniedziałku do 23.59,(9)" czy też "do wtorku do 23.59,(9)"?
Ja np. nie bardzo mam czas robić tym razem jakiekolwiek wyzwania, więc nie zrobię. :)
A ja się cieszę, bo jedno z wyzwań idealnie wpasowuje się w treść mojego bloga. :) Powiedzcie mi tylko, jak oznaczyć wyzwanie?
Wpisy muszą pojawić się do wtorku, do godz. 23:59.
-- (Zuzler):
Dawidzie, mówiłeś, że wyzwania blogowe do wtorku. Niemniej oznacza to w praktyce "do poniedziałku do 23.59,(9)" czy też "do wtorku do 23.59,(9)"?
--
-- (Zuzler):
Dawidzie, mówiłeś, że wyzwania blogowe do wtorku. Niemniej oznacza to w praktyce "do poniedziałku do 23.59,(9)" czy też "do wtorku do 23.59,(9)"?
--
Czy ma jakiś temat?
Czy ważna jest dokładna liczba słów?
-- (pates):
@Dash drabble to jest opowiadanie, które ma łącznie dokładnie 100 słów.
--
Czy ważna jest dokładna liczba słów?
-- (pates):
@Dash drabble to jest opowiadanie, które ma łącznie dokładnie 100 słów.
--
3 likes
Drabble to, jak napisał pates, forma opowiadania na 100 słów. Dokładnie 100 słów, wliczając łączniki, przyimki, wszystko.
Nie ma narzuconej tematyki czy formy.
Nie ma narzuconej tematyki czy formy.
Słuchajcie, czy w tytule musi być słowo Drabble, czy ten wpis może mieć inny tytuł i Tag wystarczy?
2 likes
A oto moje drabble chciałam się po prostu sprawdzić.
Bardziej pasuje do konwencji tego wątku niż do naszego bloga.
Z pozdrowieniami i specjalną dedykacją dla tych, którzy w ostatnim czasie ucierpieli.
.
Bardziej pasuje do konwencji tego wątku niż do naszego bloga.
Z pozdrowieniami i specjalną dedykacją dla tych, którzy w ostatnim czasie ucierpieli.
.
Jak się komuś spodoba niech bierze.
Kto pierwszy ten lepszy.
Nie będę sobie rościć praw do tego dzieła.
Kto pierwszy ten lepszy.
Nie będę sobie rościć praw do tego dzieła.