Forum

Polowanie na pisanki 2022

Archiwum Eltena

Poprzednia 16 / 18 Następna

magmar

#301 ·

BLOG BĘDZIE JEDEN I TYLKO JEDEN ZAWSZE AMEN!
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#302 ·

1 likes
No to nie rób nic. :)

magmar

#303 ·

Zastanawiam się czy nie zrobić tylko tego co wpasuje się w konwencję, ale to nie tylko moja decyzja.
Wam życzę dobrej zabawy.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

daszekmdn

#304 ·

Wymień 10 skojarzeń (nie pod rząd) w wątku "Skojarzenia" na forum "Humor" grupy "Polska Społeczność Eltena" - 0 użytkowników ukończyło to wyzwanie.
No na pewno więcej.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

papierek

#305 ·

2 likes
Przynajmniej bardziej kreatywne. A ci, co nie chcą to niech nie robią, w sensie nie musicie mieć takiego ciśnienia, żeby koniecznie zdobyć tę pisankę.
-- (Paulinux):
Ej, fajne te nowe globalki. :)

--
po co mi sygnatura?

daszekmdn

#306 ·

No nie wiem czy Cover jest taki kreatywny. Rozumiał bym użycie tego słowa w przypadku wyzwania polegającego na nagraniu / udostępnieniu własnej piosenki. Ciekawe, czy gdyby ktoś tak zrobił, dostał by wspomniane pisanki.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#307 ·

Dawidzie, mówiłeś, że wyzwania blogowe do wtorku. Niemniej oznacza to w praktyce "do poniedziałku do 23.59,(9)" czy też "do wtorku do 23.59,(9)"?

Julitka

#308 ·

Ja np. nie bardzo mam czas robić tym razem jakiekolwiek wyzwania, więc nie zrobię. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monte

#309 ·

A ja się cieszę, bo jedno z wyzwań idealnie wpasowuje się w treść mojego bloga. :) Powiedzcie mi tylko, jak oznaczyć wyzwanie?
Give me a sign.

Monte

#310 ·

Dodałam Tag, ale nie wiem, czy dobrze.
Give me a sign.

Monia01

#311 ·

Wpisy muszą pojawić się do wtorku, do godz. 23:59.
-- (Zuzler):
Dawidzie, mówiłeś, że wyzwania blogowe do wtorku. Niemniej oznacza to w praktyce "do poniedziałku do 23.59,(9)" czy też "do wtorku do 23.59,(9)"?

--
***
🇺🇦 🇵🇱

Monte

#312 ·

Słuchajcie, czy w drabble liczy się też przyimki i spójniki?
Give me a sign.

magmar

#313 ·

Czy ma jakiś temat?
Czy ważna jest dokładna liczba słów?


-- (pates):
@Dash drabble to jest opowiadanie, które ma łącznie dokładnie 100 słów.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pajper

#314 ·

3 likes
Drabble to, jak napisał pates, forma opowiadania na 100 słów. Dokładnie 100 słów, wliczając łączniki, przyimki, wszystko.
Nie ma narzuconej tematyki czy formy.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Monte

#315 ·

Słuchajcie, czy w tytule musi być słowo Drabble, czy ten wpis może mieć inny tytuł i Tag wystarczy?
Give me a sign.

magmar

#316 ·

Wprowadziłam CIę w lekki błąd wpis 345 pisanka_drabble
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Monte

#317 ·

OK, poprawię.
Give me a sign.

magmar

#318 ·

2 likes
A oto moje drabble chciałam się po prostu sprawdzić.
Bardziej pasuje do konwencji tego wątku niż do naszego bloga.
Z pozdrowieniami i specjalną dedykacją dla tych, którzy w ostatnim czasie ucierpieli.

.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#319 ·

Jak się komuś spodoba niech bierze.
Kto pierwszy ten lepszy.

Nie będę sobie rościć praw do tego dzieła.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Monia01

#320 ·

Edytowano
Drabble oczywiście nie zdobędzie pisanki, ponieważ nie zostało umieszczone na blogu.

Ale co do utworu, to w sumie zabawny i nawet się uśmiechnęłam, choć nie spodziewałam się rymów.
***
🇺🇦 🇵🇱
Poprzednia 16 / 18 Następna