EltenLink
Forum
Blogi
Konferencje
Użytkownicy
Kto jest online
Ostatnio aktywni
Ostatnio zarejestrowani
Wyszukiwanie użytkowników
Zaloguj
Forum
W szkole i w pracy.
Samodzielność niewidomych
Złe traktowanie wychowanków w ośrodku na tynieckiej
nuno69 ·
2026-06-03 19:14
106 posts
powiedzcie co sądzicie o waszych ośrodkach szkolno wychowawczych
mojsior ·
2026-03-25 22:48
121 posts
W sytuacji oficjalnej
pajper ·
2026-02-05 20:35
123 posts
Jak nie praca to co?
gadaczka ·
2025-11-29 21:01
25 posts
Jaka praca się Wam marzy?
Zuzler ·
2025-10-20 20:06
78 posts
Jakich zawodów powinny uczyć ośrodki?
Zuzler ·
2025-09-19 19:28
26 posts
Technikum Masażu - dlaczego tak, dlaczego nie?
Julitka ·
2025-08-03 02:08
115 posts
Projekty.
wrzos33 ·
2025-04-06 13:25
3 posts
Szukanie porady, który uniwersytet wybrać.
pollyanna ·
2025-02-22 13:01
9 posts
internat i praca naszym drugim domem
kamlos ·
2024-12-31 21:28
28 posts
Szukanie pracy, możliwości zawodowe masażysty
nietoperz ·
2024-10-07 08:29
89 posts
Jest kierunek studiów dla przyszłych realizatorów
Paulinux ·
2024-09-19 10:17
48 posts
Gdzie szukać dostępnej dla nas pracy?
daszekmdn ·
2024-08-25 15:35
39 posts
Co każdy niewidomy o pracy wiedzieć powinien?
Natalia2000 ·
2024-07-26 13:14
2 posts
SZKOLENIA KOMPUTEROWE DLA NIEWIDOMYCH.
wrzos33 ·
2024-04-14 09:35
26 posts
Akademicka biblioteka cyfrowa
Natalia2000 ·
2023-10-23 00:58
3 posts
Kadry i płace a dostępność programów
Kat ·
2023-08-24 23:29
7 posts
Likwidacja ośrodków
gadaczka ·
2023-08-20 17:05
763 posts
Ah ta matma
pajper ·
2023-08-15 00:37
58 posts
Kto z ośrodka, ręka w górę!
tomecki ·
2023-08-14 15:50
144 posts
1 / 4
Następna
This site uses cookies to enhance your experience.
Zamknij