1 likes
Dlatego chciałam doprecyzować o co chodzi.
Jakim cudem pisanka trafiła do wątku z grupy nierekomendowanej, która nie została zgłoszona do brania udziału w tym przedsięwzięciu?
3 likes
Przepraszam, grupa "Radio" znalazła się w puli, bo w zeszłym roku w niej była. Mój błąd.
Inna sprawa, że złośliwe zamykanie wątku też raczej o dojrzałości nie świadczy.
Inna sprawa, że złośliwe zamykanie wątku też raczej o dojrzałości nie świadczy.
A czy ja mam pisanki za pisanie wiadomości do dwóch osób, do których wcześniej nie pisałem, bo nie widzę.
1 likes
@misiek
Bardzo przepraszam, może z rozpędu. Przypomniałbyś? Bo nie kojarzę, przyznaję.
Bardzo przepraszam, może z rozpędu. Przypomniałbyś? Bo nie kojarzę, przyznaję.
Dałem taką propozycję by były pisanki w wybranych wątkach tak jak są, tyle że byśmy je zbierali za likeowanie postów, oczywiście losowo i losowe osoby.
Aaa, ok, pamiętam. Tylko w sumie tu też może się pojawić masowe lajkowanie wszystkiego, co popadnie...
1 likes
Nie, takie masowe lajkowanie średnio ma sens. Wyobraźmy sobie, że w wątku o kulinariach pisanka wyląduje we wpisie o spaghetti, że ktoś lubi, więc wszyscy polajkują, bo pisanka...
Mój również. Napisałem długi post na spokojnie, z propozycją zmian na ewentualną przyszłość aby ograniczyć bezsensowny forumowy spam, zrezygnować z pisanek na przyszłe lata a mimo tego dawać użytkownikom chęć do aktywnego brania udziału w dyskusjach.
Nie pamiętam jak wyglądała dokładnie, bo nie spodziewałem się, że ktoś nie popatrzy i skasuje wszystko, ten kto moderuje w ten sposób nie powinien pełnić tego stanowiska w grupie rekomendowanej.
Jest to ostatni mój post w tym wątku, via web dlatego z alternatywnego konta.
Nie pamiętam jak wyglądała dokładnie, bo nie spodziewałem się, że ktoś nie popatrzy i skasuje wszystko, ten kto moderuje w ten sposób nie powinien pełnić tego stanowiska w grupie rekomendowanej.
Jest to ostatni mój post w tym wątku, via web dlatego z alternatywnego konta.
1 likes
Tak, ale to napewno mniej zaszkodzi niż spam i jak mówiłem losowa osoba dostanie pisankę za polikeowanie posta, czyli jak do tychczas za pisanie postów. A post można polikeować przecież tylko raz.
4 likes
Odpowiem, jak wtedy. Naiwnością jest myślenie, że realizacja globalnych wyzwań wygeneruje mniej spamu, niż pisanki w wątkach.
A, przepraszam, ja nadmiernego spamu też nie widzę. Naprawdę, czasem... Ale nie ma tragedii i setki wpisów o temacie "Masło".
A, przepraszam, ja nadmiernego spamu też nie widzę. Naprawdę, czasem... Ale nie ma tragedii i setki wpisów o temacie "Masło".
1 likes
I co to da, dzięki pisankom np. dowiedziałam się kilku rzeczy np, o pielęgnacji paznokci czy nawet o tym jak tworzyć grupy, a lajki są bezproduktywne.