Forum

Polowanie na pisanki 2022

Archiwum Eltena

Previous 4 / 18 Next

magmar

#61 ·

A jak to jest czy ona może się zbić po czasie?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pawlink

#62 ·

Edited
Tzn. co masz na myśli, że jak jakieś nie zostaną zbite? W takim razie termin przydatności do spożycia wszystkie mają chyba do godz. 24 danego dnia (Pajper pisał gdzieś o tym w tym wątku).

magmar

#63 ·

Znaczy co po 22.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#64 ·

Po 22 przestają pojawiać się nowe

Zuzler

#65 ·

Daaawiiiid, a daaaj poodsuuumooowaaanieeeeeee... Plooooseeee.

pajper

#66 ·

Podaję podsumowanie po pięciu dniach.
Jutro zaczynamy o 12:00.

| tajan1991 | 1 |
| Agata.d | 1 |
| zywek | 1 |
| lola | 1 |
| mara | 1 |
| Monte | 2 |
| balteam | 2 |
| Julitka | 2 |
| MarOlk | 3 |
| lwica | 4 |
| pates | 4 |
| mucha | 4 |
| Monia01 | 5 |
| pawlink | 7 |
| Tygrysica | 7 |
| Paulinux | 9 |
| Zuzler | 16 |
| magmar | 19 |
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

magmar

#67 ·

Zuzler ja Cię wyprzedziłam, no po prostu nie wierzę.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pates

#68 ·

Zauważyłyście @Zuzler i @Magmar, że znowu bijecie się o 1 miejsce, tak jak w tamtym roku z resztą?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

magmar

#69 ·

W tamtym roku Ty byleś po między nami, ja się nie biję, już dawno ZUzler przyznałam palmę pierwszeństwa.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pates

#70 ·

@Magmar w tym nie ma zbytnio czasu na pisankowanie, a i nie chcę tworzyć spamowiska. Jak coś będzie to może ciachnę, ale to i tak poleci na jakieś turnieje.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

magmar

#71 ·

I jak?
Czy dzisiaj się jeszcze bawimy?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pajper

#72 ·

3 likes
Jutro od 12:00 zaczniemy z pulą dotychczasowych wątków.
Ranking po sześciu dniach:

| lalar123 | 1 |
| lola | 1 |
| mara | 1 |
| Agata.d | 1 |
| tajan1991 | 1 |
| djkrissu | 1 |
| nuno69 | 1 |
| Postukujacy | 1 |
| zywek | 1 |
| misiek | 1 |
| balteam | 2 |
| Julitka | 2 |
| Monte | 2 |
| MarOlk | 3 |
| pates | 4 |
| mucha | 4 |
| lwica | 4 |
| Monia01 | 7 |
| Tygrysica | 7 |
| pawlink | 8 |
| Paulinux | 9 |
| Zuzler | 18 |
| magmar | 26 |
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Zuzler

#73 ·

Heh, ale szkoda, że nie było więcej globalnych. :(

pajper

#74 ·

2 likes
Jutro kilka się pojawi. Powinny być wcześniej, ale się nie wyrobiłem. Ale jutro będzie przynajmniej kilka.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

magmar

#75 ·

1 likes
DO kiedy jest czas na wypełnienie zadań?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pajper

#76 ·

2 likes
Do północy. ;)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

magmar

#77 ·

Tylko, że w wątku skojarzenia nadal mam dźwięk niewypełnionego zadania.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#78 ·

Ojeej! Tak do dziś? :(

Zuzler

#79 ·

Chyba każdy ma, bo ja też i cały czas "0 użytkowników wypełniło to wyzwanie".

pajper

#80 ·

2 likes
Pisanki odświeżają się co jakiś czas, więc wyzwania mogą wskakiwać z półgodzinnym opóźnieniem.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.
Previous 4 / 18 Next