NO, ja na pewno z kawałami miałem a mam 5 :D.
Poprzednia
18 / 18
1 likes
Ilość pisanek za wyzwanie była do rozdzielenia między użytkowników, tak jak w zeszłym roku.
Czyli jeśli wyzwanie za 100 pisanek zrobiło 20 osób, każda dostała po 5. Ale jeśli zrobiła je jedna (tu blogowe Pierwsze Kroki), to zgarnęła 100.
Czyli jeśli wyzwanie za 100 pisanek zrobiło 20 osób, każda dostała po 5. Ale jeśli zrobiła je jedna (tu blogowe Pierwsze Kroki), to zgarnęła 100.
Dziękuję :)
Poprzednia
18 / 18