Forum

Polowanie na pisanki 2022

Archiwum Eltena

Poprzednia 15 / 18 Next

pajper

#281 ·

3 likes
Dziękuję za dzisiejszą zabawę!
Wybaczcie, że nie podaję listy, ale nie zdążyłem dostosować skryptów.

Jutro ruszamy od 12:00. Jutro pojawi się też kilka obiecanych wyzwań globalnych.
W związku z tym poślizgiem, czas na ich wypełnienie będziecie mieli do wtorku włącznie.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

daszekmdn

#282 ·

Z ciekawości te wyzwania globalne co są teraz to nadal aktualne są?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#283 ·

Nadal nie ma żadnyh nowyh wyzwań..
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pajper

#284 ·

4 likes
Witajcie!
Podaję wam kilka wyzwań blogowych. Trafią one do puli, ale że muszę to oskryptować nieco bardzo, nie wyrabiam się z czasem. Zatem na razie, wstępnie, tutaj, a pod wieczór pewnie i oficjalnie.

Do każdego wpisu dołączam tag, którym należy go oznaczyć do automatycznego zliczania. Nie ma obawy, ja sprawdzę potem wszystkie blogi, ale to nam zdecydowanie ułatwi życie.

Wpisy muszą pojawić się do wtorku, do godz. 23:59.
Pula za każdy z nich to 100 pisanek.

1. Opublikuj kulinarny wpis audio na swoim blogu. Możesz gotować, opowiadać o gotowaniu, jeść, słowem– robić wszystko, co wiąże się z kulinariami.
Tag: pisanka_kulinaria

2. Na blogu, w publicznym wpisie, opowiedz/opisz swoją pierwszą samodzielną trasę/podróż z laską i to, jak przebiega/przebiegała u Ciebie nauka orientacji przestrzennej.
Tag: pisanka_pierwszekroki

3. Publicznie opublikuj na blogu drabble.
Tag: pisanka_drabble

4. Opublikuj na blogu swoje wykonanie muzyczne.
Tag: pisanka_cover

5. Opublikuj na blogu przypałową historię z Twoim udziałem:
Tag: pisanka_historia
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

daszekmdn

#285 ·

Co to jest drabble? :O
A będzie ten z feedami?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

magmar

#286 ·

Chyba nie jestem pazerą, bo formuły blogowej nie zmienię.
NIGDY.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

daszekmdn

#287 ·

Edited
Mi też się nic nie wpisuje w konwencję.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#288 ·

@Dash drabble to jest opowiadanie, które ma łącznie dokładnie 100 słów.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#289 ·

Czyli raczej wszystkie te blogowe nominacje takie średnie, nie wielu je zrobi.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

magmar

#290 ·

Wiesz przemyślałam i chyba coś się zrobi, oczywiście w naszej konwencji.
To kwestia kreatywności na początku było u mnie wielkie O Jezu, a potem...
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#291 ·

1 likes
Ale ja już swoje początki z laską opisałam. :( No i co ja teraz zrobię? :(

Krzycha

#292 ·

To opisz coś związanego z nauką orientacji przestrzennej, bo jest przebiega/przebiegała, więc czas teraźniejszy też się liczy.

balteam

#293 ·

1 likes
Nie musicie wszystkich robić przecież. To tak jak by ktośnarzekał, że nie ma co pisać na forum, więc słabe takie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Zuzler

#294 ·

1 likes
Ale ja chcem!

balteam

#295 ·

2 likes
No to rób, jak nie maszz nic do napisania w wątku z pisanką, bo pisałaś, to też nie będziesz pisać.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#296 ·

Ja nigdy drabbla nie pisałem, ale sprubuję, bo to ciekawe generalnie jest.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Paulinux

#297 ·

1 likes
Ej, fajne te nowe globalki. :)
Happy hacking

magmar

#298 ·

Z kolei mi się nie podobają.
Jednak na blogu chciałabym zachować jego charakter.
Forum i bloga traktuję jak dwa odrębne byty.


-- (Paulinux):
Ej, fajne te nowe globalki. :)

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#299 ·

Tak jak drażniły CIę forumowe wpisy tak mnie drażnią te same tresći na wielu blogach.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Paulinux

#300 ·

Możesz zrobić osobnego bloga na to :)
Happy hacking
Poprzednia 15 / 18 Next