Forum

Polowanie na pisanki 2022

Archiwum Eltena

Previous 14 / 18 Next

magmar

#261 ·

W niektórych wypadkach wolę formę Szanowna Pani,
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

grzezlo

#262 ·

2 likes
@magmar, ale ja miałem na myśli nie ten prymitywny prąd elektryczny 220v 60hz, tylko trochę w przenośni, pozytywną energię młodości, której przecież wam obu nie brak.
Po co tracić pozytywną energię na zasilanie negatywności?

magmar

#263 ·

Edited
Grzezlo, kto jak kto, ale Ty doskonale powinieneś wiedzieć, że emotki, skróty myślowe itd. nas zalewają, a ja stwierdziłam, że warto odgrzebać stare słowa,i to mnie akurat pozytywnie nakręca, hie hie.
https://www.youtube.com/watch?v=EfVe5fOOIOI

Trochę o innej relacji formalnej:

Niestety piosenka w załączniku.
Takie piękne rzeczy można pisać o relacjach formalnych.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#264 ·

1 likes
Bardzo prosze o usuniecie załącznika, nie wiem czy ja mogę dokonać takiej edycji.
Jeszcze chciałam poruszyć inną kwestię, moje pisanki nie mogą być dołączone do puli, prosiłam o to prywatnie twórcę projektu i taką dostałam informację.
Tak więc będę z Wami grała, ale pakiety zamierzam jakoś rozdysponować, jak, tego nie wiem.
Nie mam na to pomysłu.
To się jeszcze zobaczy.
Jeśli komuś kto pracuje ze mną np. nad RHVoicem taki pakiet się przyda to go dostanie, bo to ułatwi pracę, a inni też skorzystają.
.



Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

papierek

#265 ·

RS zarządza tylko forum rozwuj eltena, o ile mnie nie myli pammięć, więc usuwanie postów raczej to juryzdykcja administracji PSE, a nie członków rady starszych chyba, że chodzi ci konkretnie o tutaj.
-- (daszekmdn):
Nie chce mi sięszczerze mówiąc uściślać mojego postu o przykłady bo dużo albo usunięte, albo po prostu zbyt dużo grzebania po forum, ale nie tylko ja to potwierdzę.

--
po co mi sygnatura?

magmar

#266 ·

Czy wyzwanie globalne dotyczące skojarzeń dalej jest aktywne?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pajper

#267 ·

1 likes
Nie. Będą nowe wyzwania, ale wskoczą dziś wieczorem lub jutro rano.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

magmar

#268 ·

W pomyłkach radiowych dostałam pisankę przez pomyłkę tzn, nie wkleił się załącznik i musiałam go podesłać w drugim wpisie.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Paulinux

#269 ·

Czyli jednak da się zdobywać pisanki pisząc pod rząd.
Happy hacking

pajper

#270 ·

1 likes
Hmm, nie powinno się dać, sprawdzę. Przywróciłem ją do wątku.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

magmar

#271 ·

Tak, ale nie tak.
Twórca musi to przejrzeć.
I wtedy anuluje takie akcje, chciałam żeby to zrobił od razu.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#272 ·

2 likes
Błagam, Dawid, zabierz pisankę z tego jednego konkretnego wątku w Strefie Kobiet. Przecież tam juz się pojawiła ostatnim razem 2 razy i już naprawdę wszystko, co można było napisać na ten temat, napisane tam zostało i to ze 3 razy!

pajper

#273 ·

Edited 1 likes
Ja nawet nie wiem, o którym wątku mówisz. :(
To wszystko się losuje.
Napisz mi na PM, to ją przelosuję w inne miejsce.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Monte

#274 ·

Słuchajcie, mam pytanie: czy za wpisy audio na blogu, które zostały umieszczone przeze mnie pomiędzy jedną turą , a drugą i dnia dzisiejszego też będą pisanki? Oczywiście nie zrobiłam tego dla pisanki, tylko chciałabym wiedzieć, czy dostałabym za to pisankę.
Give me a sign.

Paulinux

#275 ·

1 likes
Globalkę można wypełnić tylko raz.
Happy hacking

Monte

#276 ·

Oczywiście jestem w stanie się ich zrzec, bo jak napisałam wcześniej, nie zrobiłam tego dla zdobycia pisanki.
Give me a sign.

Monte

#277 ·

No tak, ale w jakim czasie? Wiem, że można zrobić raz. U mnie jest już kilka wpisów audio, ale nie dla pisanki, nie dla pisanki.
Give me a sign.

Zuzler

#278 ·

2 likes
Jezu, kobieto, boisz się tych pisanek czy co? Nikt Ci się niczego nie każe zrzekać.

Monte

#279 ·

Wiem, ale chcę być uczciwa. Zabraliście mi dwie zdobyte przeze mnie pisanki i na pewno dlatego, że coś było nie tak, chociaż z wątku Palindromy można było zostawić, bo się bawiłam, a nie zbierałam pisanki.
Give me a sign.

mucha

#280 ·

1 likes
szanowni idioci oddaję wam pisanki, ponieważ to co się dzieje w tym wątku porównywalne jest do kłótni dzieci o zabawkę w przedszkolu
Previous 14 / 18 Next