Poprzednia
4 / 4
2 likes
A od kiedy wywołanie scenkiz pseudopianinkiem jst easter eggiem? Bo jeśli jest, to faktycznie... Faktycznie rozumiemy to nieco inaczej. Tylko w ten sposób to nawet pakietów premium nie trzeba kupować, ale ciii. Przecież to easter eggi są!
Edited
Ppowiem Wam, w tajemnicy wielkiej, że ono ukryte głęboko, ale jeszcze sobie gdzieś istnieje, w jednym konkretnym miejscu.
A ten kto nie wie i znajdzie, dostanie ode mnie talon na coś. :D
A ten kto nie wie i znajdzie, dostanie ode mnie talon na coś. :D
1 likes
No, w konsoletę wpisuje się:
$scene=Scene_Piano.new
wychodzi z konsoli i jest pianinko :D
$scene=Scene_Piano.new
wychodzi z konsoli i jest pianinko :D
Edited
1 likes
No :D, mi działa. W załączniku
-- (Zuzler):
Sprawd to jeszcze raz. ;)
--
-- (Zuzler):
Sprawd to jeszcze raz. ;)
--
1 likes
A napewno wpisujesz bez spacji/nowego wiersza na końcu :D?
-- (Zuzler):
A mi nie działa, tylko skrót
--
-- (Zuzler):
A mi nie działa, tylko skrót
--
Ale to dla mnie bez większego znaczenia, działa skrót, jak mam się ohotę pobawić, to i tak mogę.
Kiedyś też jak się nie mylę był playerek z radiami, to też szkoda, że do tego niema jakiegoś skrutu.
Edited
Funkcja pianinko fajna bajera. Szkoda, że nie ma nic o tym w readme.
Nawet nie mogę znaleźć też skrótu jak powrócić do normalnej szybkości nagrania po jego przyspieszeniu podczas odtwarzania.
W ogóle może dałoby się dodać audiomemo do programów.
I jeszcze frytki do tego.
Tak mnie naszło wypisać wszystko w jednym miejscu.
Chyba mam dziś gorszy dzień, także sorry jakby ktoś chciał się dowalić.
Nawet nie mogę znaleźć też skrótu jak powrócić do normalnej szybkości nagrania po jego przyspieszeniu podczas odtwarzania.
W ogóle może dałoby się dodać audiomemo do programów.
I jeszcze frytki do tego.
Tak mnie naszło wypisać wszystko w jednym miejscu.
Chyba mam dziś gorszy dzień, także sorry jakby ktoś chciał się dowalić.
2 likes
Backspace
-- (fraaneek):
Funkcja pianinko fajna bajera. Szkoda, że nie ma nic o tym w readme.
Nawet nie mogę znaleźć też skrótu jak powrócić do normalnej szybkości nagrania po jego przyspieszeniu podczas odtwarzania.
W ogóle może dałoby się dodać audiomemo do programów.
I jeszcze frytki do tego.
Tak mnie naszło wypisać wszystko w jednym miejscu.
Chyba mam dziś gorszy dzień, także sorry jakby ktoś chciał się dowalić.
--
-- (fraaneek):
Funkcja pianinko fajna bajera. Szkoda, że nie ma nic o tym w readme.
Nawet nie mogę znaleźć też skrótu jak powrócić do normalnej szybkości nagrania po jego przyspieszeniu podczas odtwarzania.
W ogóle może dałoby się dodać audiomemo do programów.
I jeszcze frytki do tego.
Tak mnie naszło wypisać wszystko w jednym miejscu.
Chyba mam dziś gorszy dzień, także sorry jakby ktoś chciał się dowalić.
--
Poprzednia
4 / 4