Forum

Primaaprilosowa zabawa

Archiwum Eltena

Poprzednia 4 / 4

zywek

#61 ·

2 likes
A od kiedy wywołanie scenkiz pseudopianinkiem jst easter eggiem? Bo jeśli jest, to faktycznie... Faktycznie rozumiemy to nieco inaczej. Tylko w ten sposób to nawet pakietów premium nie trzeba kupować, ale ciii. Przecież to easter eggi są!

Julitka

#62 ·

@Zywek Ja serio nie wiem, o co chodzi. :D
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

lwica

#63 ·

Edytowano
Ppowiem Wam, w tajemnicy wielkiej, że ono ukryte głęboko, ale jeszcze sobie gdzieś istnieje, w jednym konkretnym miejscu.
A ten kto nie wie i znajdzie, dostanie ode mnie talon na coś. :D
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

lwica

#65 ·

Pianinko to, które wtedy było. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#66 ·

1 likes
A to to tak. Jest jeden fajny skrót, żeby je wywołać.

Adasadula

#67 ·

1 likes
No, w konsoletę wpisuje się:
$scene=Scene_Piano.new
wychodzi z konsoli i jest pianinko :D

Zuzler

#68 ·

Sprawd to jeszcze raz. ;)

Adasadula

#69 ·

Edytowano 1 likes
No :D, mi działa. W załączniku

-- (Zuzler):
Sprawd to jeszcze raz. ;)

--

Adasadula

#70 ·

1 likes
A, i jeszcze ctrl + shift + alt + p :D

Zuzler

#71 ·

A mi nie działa, tylko skrót

Adasadula

#72 ·

1 likes
A napewno wpisujesz bez spacji/nowego wiersza na końcu :D?

-- (Zuzler):
A mi nie działa, tylko skrót

--

Zuzler

#74 ·

Ale to dla mnie bez większego znaczenia, działa skrót, jak mam się ohotę pobawić, to i tak mogę.

Adasadula

#75 ·

dokładnie :D, ctrl alt shift P załatwia sprawę

kazek5p

#76 ·

Kiedyś też jak się nie mylę był playerek z radiami, to też szkoda, że do tego niema jakiegoś skrutu.

fraaneek

#77 ·

Edytowano
Funkcja pianinko fajna bajera. Szkoda, że nie ma nic o tym w readme.
Nawet nie mogę znaleźć też skrótu jak powrócić do normalnej szybkości nagrania po jego przyspieszeniu podczas odtwarzania.
W ogóle może dałoby się dodać audiomemo do programów.
I jeszcze frytki do tego.
Tak mnie naszło wypisać wszystko w jednym miejscu.
Chyba mam dziś gorszy dzień, także sorry jakby ktoś chciał się dowalić.
Harmonię w domu zapewni akordeon.

Adasadula

#78 ·

2 likes
Backspace

-- (fraaneek):
Funkcja pianinko fajna bajera. Szkoda, że nie ma nic o tym w readme.
Nawet nie mogę znaleźć też skrótu jak powrócić do normalnej szybkości nagrania po jego przyspieszeniu podczas odtwarzania.
W ogóle może dałoby się dodać audiomemo do programów.
I jeszcze frytki do tego.
Tak mnie naszło wypisać wszystko w jednym miejscu.
Chyba mam dziś gorszy dzień, także sorry jakby ktoś chciał się dowalić.

--

Julitka

#79 ·

1 likes
Nie ma jej w readme, bo to easteregg. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!
Poprzednia 4 / 4