Nie o to mi chodziło @mojsior. Miałem na myśli to, że gra jest fajna, a;le niektóre poziomy są dosyć po komplikowane, i musiałem do nich podchodzić parokrotnie. W rhythm doctor jestem tuż przed ukończeniem piątego rozdziału. . Nie o to chodzi, że chciał bym gry łatwej co by się sama przechodziła, tylko raczej chodziło mi o to, że powtarzanie pare razy tego samego bywa dosyć irytujące. Taka prośba do wszystkich, zanim zaczniecie rzucać oskarżeniami pod czyimś adresem przeczytajcie uważnie post, a nie piszcie bezmyślnie aby komuś dopier*lić, bo nie na tym to polega przecież