No już stworzyłem grę i czekam.
Ktoś chętny w cp na walkę?
Teraz mogę, bo wcześniej nie mogłem.
Hej hej. Wiem, że późno, ale może ktoś chętny na rundkę w coś planszowego na quentin lub rs?
:)
:)
ojj. Chyba nie odpowiedniac godzina. :D
Ale inne propozycje przyjmę bez problemu. Scrable można by jutro uskutecznić.
Ale inne propozycje przyjmę bez problemu. Scrable można by jutro uskutecznić.