Forum

Grajmy Razem.

Galeria społeczności

Poprzednia 4 / 6 Następna

daszekmdn

#62 ·

2 likes
Ja Cię mogę kiedyś rozgnieść :P
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuza

#64 ·

1 likes
Chce ktoś zagrać w coś?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

patrykkubaszczyk

#65 ·

werewolw na RS games.
--Cytat (lwica):
Witajcie, :) Nie wiem czy na dobrym forum tworzę, w razie czego proszę o przeniesienie. :) Istniał taki wątek, do nie dawna, i cieszył się sporą popularnością.:) Pozdrawiam!

--Koniec cytatu

mara

#66 ·

Pamiętajcie tylko, by nie brać trybu wieloturowego, bo druga tura się zbuguje i gra się zawiesi.
Wolę ciebie wolność!

Zuza

#68 ·

1 likes
Hej. Czy chciałby ktoś w coś pograć?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Zuza

#70 ·

hmm, no dobra
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Zuza

#71 ·

To Kiedy?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

lwica

#72 ·

1 likes
My, choć w wiadome miejsce, i sie zrobi te kaczki, co się ich wcześniej zrobić nie udało.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

markus1234

#73 ·

Ktoś chętny na bitwę w cp? Bo mi się nudzi.
Szkoda, że internet mnie wywala.

Zuza

#74 ·

kiedy?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

markus1234

#75 ·

No dzisiaj. Tylko podłączę się do hodspota z iPhonea, bo domowy net mnie wywala. Nie wiem, czego to jest wina, inne rzeczy w domowym necie działają, a cp nie działa.

Zuza

#76 ·

Akurat teraz gram, ale możemy później zagrać
Boże, błogosław obsługę
klienta.

patrykkubaszczyk

#77 ·

To ze mną, hoć mam gamebooka do zrobienia, ale ok.

Zuza

#80 ·

ej mam pomysł zagram z tobą
Boże, błogosław obsługę
klienta.
Poprzednia 4 / 6 Następna