Kto w sound RTSa?
dawaj teraz.
werewolw na RS games.
--Cytat (lwica):
Witajcie, :) Nie wiem czy na dobrym forum tworzę, w razie czego proszę o przeniesienie. :) Istniał taki wątek, do nie dawna, i cieszył się sporą popularnością.:) Pozdrawiam!
--Koniec cytatu
--Cytat (lwica):
Witajcie, :) Nie wiem czy na dobrym forum tworzę, w razie czego proszę o przeniesienie. :) Istniał taki wątek, do nie dawna, i cieszył się sporą popularnością.:) Pozdrawiam!
--Koniec cytatu
Pamiętajcie tylko, by nie brać trybu wieloturowego, bo druga tura się zbuguje i gra się zawiesi.
wiem, to jest niedokończone.
Hmm. w werewolw na RS.
1 likes
My, choć w wiadome miejsce, i sie zrobi te kaczki, co się ich wcześniej zrobić nie udało.
Ktoś chętny na bitwę w cp? Bo mi się nudzi.
Szkoda, że internet mnie wywala.
Szkoda, że internet mnie wywala.
No dzisiaj. Tylko podłączę się do hodspota z iPhonea, bo domowy net mnie wywala. Nie wiem, czego to jest wina, inne rzeczy w domowym necie działają, a cp nie działa.
To ze mną, hoć mam gamebooka do zrobienia, ale ok.
Już jestem na dmsrv.pl.
Gramy?