Forum

Szukanie pracy, możliwości zawodowe masażysty

W szkole i w pracy.

1 / 5 Następna

nietoperz

#1 ·

Witam jestem dyplomowanym masażystą ukończyłem policealne studium masażu leczniczego w krakowie i szukam pracy w zawodzie masażysty niestety nie jest łatwo a jak ie jusz znajdzie jakaś potencjalna praca to niechcą osoby niewidomej jeśli by ktoś z eltenowiczów wiedział lub mógł sie dowiedzieć czy gdzieś na terenie krakowa ni szukaj masażysty do pracy to prosze o info albo na eltenie albo na tel mój numer telefonuto 666212769

mucha

#3 ·

i to jest właśnie to się wyuczysz zawodu a i tak nie ma pracy

matid25

#4 ·

Najlepiej spróbować otworzyć własny biznes:)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

misiek

#5 ·

1 likes
Tak, bo w naszym kraju to jest takie proste.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

matid25

#6 ·

Nie mówię że proste ale teraz jak patrzę na wymagania jakie ma spełnić masażysta to osoba niewidoma nie jest w stanie tych wymagań przeskoczyć. Druga sprawa jest taka że nie stety ale wolą fizjoterapeute niż masażyste a dlaczego? Bo nie dość że fizjoterapeuta wymasuję to jeszcze obsłóży aparatury.
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

matid25

#7 ·

fakt w dużych miastach jest ciężkie przebicie ja spróbuję u siebie w miasteczku
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

misiek

#8 ·

Ehh- kiedyś z moją byłą planowaliśmy, że w przyszłości otworzymy salon kosmetyczny z masarzem. Ona była kosmetyczką, ja byłem na studium masarzu. Niestety- wszystko się posypało.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

matid25

#9 ·

fakt jest ryzyko, że mi się posypie nie mówię nie. Ale jak widzę że do baz danych brak rekrutacji a z masażem jest jak jest spróbuję. Otworzyć :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

mucha

#10 ·

ja się własśnie uczę w technikum teraz czwarta kalasa i co tutaj robić

matid25

#11 ·

A jaki kierunek robisz?
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

mucha

#12 ·

masażystę właśnie

nietoperz

#13 ·

po samym zdaniu egzaminu z masażu i otrzymaniu dyplomu niema gwarancji że ie wogule znajdzie prace a tak oguleto najlepiej jeszcze poza szkołą zrobić studia z fizjoterapi ale magisterke wtedy ma ię dusze szanse no i dodatkowe kursy z samym dyplomem technika to ą marne zanse na znalezienie pracy no chyba że w spabo w przychodnich i w szpitalach to marne szanse

misiek

#14 ·

Teraz nawet gdybym chciał to nie mam hajsu. Ledwo uzbierałem pięć koła na remont domu.
--Cytat (matid25):
fakt jest ryzyko, że mi się posypie nie mówię nie. Ale jak widzę że do baz danych brak rekrutacji a z masażem jest jak jest spróbuję. Otworzyć :)

--Koniec cytatu
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

matid25

#15 ·

Dodatkowe kursy jak najbardzie ja idę teraz od dziewiątego lipca na masaż tkanek głębokich i punktów spustowych w późniejszym czasie zamierzam zrobić kurs terapii manualnej. To fakt w dzisiejszych czasach po żadnej szkole nie stety nie ma gwarancji że będziemy pracować w swoim zawodzie.
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

mucha

#16 ·

no i to jest najgorsze

matid25

#17 ·

I po za masażem będę robił zaocznego technika realizacji dźwięku może w tym zawodzie się po szkolę uda coś złapać jak nic z masażem nie wypali.
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

skrzypenka

#18 ·

No, ja też długo szukałam pracy w swoim zawodzie, ale teraz ją mam.
Große Operndiva?

skrzypenka

#19 ·

To też nie było takie proste, bo za pracą musiałam się wyprowadzić aż do Szczecina z Łodzi.
Große Operndiva?

misiek

#20 ·

Fajnie wiedzieć. Ja akurat jestem z łódzkiego i coraz bardziej się przekonuję, że dobrze że studiów nie skończyłem jak Prezydent Kwaśniewski.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.
1 / 5 Następna