Forum

Nasze kanały Youtube, blogi oraz wszystko inne w tematyce gier

Galeria społeczności

Poprzednia 10 / 11 Next

martinus

#181 ·

Info dla tych, co śledzą mmoje poczynania w grach pokemon. W piątek o 10 00. powinien się pojawić kolejny odcinek z pokemon crystal advance. Więcej info podam na dzisiejszej transmisji o 19 00
May the force be with you!

matius

#182 ·

Odcinek ze Stardew Valley już niebawem!
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

matius

#183 ·

Witajcie widzowie. Jest już odcinek 12 ze Stardewa. W tym odcinku odbywa się festiwal jajek. Chętnych zapraszam na film: https://youtu.be/PkYpswyh7KE Nie stety na chwilę obecną nie da się wygrać festiwalu, ale z pewną pomocą autora moda można kupić truskawki. Stoisko jest dwie kratki na południe od Pierra. Mod narazie nie widzi stoiska, bo mapa została przesunięta po aktualizacji w grze. Możliwa aktualizacja moda przed końcem roku. :) Trzymajcie się na ciepło!
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

michal---

#184 ·

Edited
ja też nie dawno ztwożyłem swuj kanał. jest tam o rużnych urządzeniach, oprogramowaniu i grach dostosowanych do osub niewidonych. będzie też trochę muzyki. narazie są tylko 2 filmy, wstęp i pierwsza część z gry cyclepath. zachęcam do subskrybowania kanału bo będzie ciekawie. po niżej macie linka do kanału. jest też w mojej sygnatuże pod wszystkimi moimi wpisami na forach. link po niżej
https://www.youtube.com/channel/UCid7Z93QzvQ58i9JgGcr0tg
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

michal---

#185 ·

następny film z cyclepath będzie w poniedziałek. zachęcam do zasubskrybowania mego kanału na youtubie. i przepraszam za trohę nie dobrą jakość dźwięku
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

matius

#186 ·

Ja na początku też nie miałem najlepszej. Nie przejmuj się tym zanatto.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

michal---

#187 ·

nie długo przyjdzie mi lepszy mikrofon, będzie lepiej. i hyba muszę trochę w o b esie podkręcić głośność mikrofonu. bo hyba za ciho mi się nagrywał.
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

michal---

#188 ·

zaraz będzie kolejny filmik, tylko muszę wrzucić na kanał.
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

michal---

#189 ·

już jest, tylko hyba znowu gra była za głośno a mikrofon za cicho. ale jakoś da się oglądać
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

michal---

#190 ·

wczoraj wrzuciłem filmik z fajnych dodatkuw do n v d a i o zmienianiu systemowych dźwiękuw w windowsie
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

martinus

#191 ·

dzisiaj o 21 30 będzie transmisja ze slay the spire.
May the force be with you!

matius

#192 ·

Dziś chciałbym was poinformować o sytuacji krytycznej na moim kanale. Niestety odcinki ze Stardew Valley nie mają obrazu. A dowiedziałem się o tym dzisiaj. Z racji na ten problem, który już rozwiązałem, filmy ze stardew Valleyj przestaną się ukazywać i po woli będę je usuwał. Poczekan na nową aktualizację moda dostępności, bo mają dojść pewne nowe rzeczy i myślę, że jedna na pewno oczekiwana przez graczy. Po aktualizacji będę wrzucał nowe odcinki od początku.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

martinus

#193 ·

dzisiaj wleciał po dłuższej przerwie kolejny odcinek z mojej serii pokemon emerald. . Będę starał się tym razem przejść grę na 100%
May the force be with you!

michal---

#194 ·

1 likes
Jakiś czas temu wleciał na moim kanale film o life in nature, a jeszcze mam plany żeby zrobić o rhythm doctor
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

mojsior

#195 ·

o taak rhythm doctor to coś w co się zagrywam bez końcak, warto to pokazać

michal---

#196 ·

tak! Rhythm doctor jest super!
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

matius

#197 ·

Ja może dam szansę tej grze, ale gry rytmiczne najczęściej nie są dla mnie, bo poprostu mam problem z rytmem itp.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Zuza

#198 ·

Skusiliście. Kupiłam i wciągnęłam się :D
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Adasadula

#199 ·

Noo, rhythm doctor zajebisty, niektóre LVL strasznie trudne, ale prawie wszystko ogarnialne po ślepemu

-- (Zuza):
Skusiliście. Kupiłam i wciągnęłam się :D

--

martinus

#200 ·

Co do rhythm doctor to też mi się podoba. Ale niektóre poziomy są dość trudne.
May the force be with you!
Poprzednia 10 / 11 Next