Forum

Licytacja charytatywna na rzecz Fundacji Prowadnica - podejście drugie

Archiwum Eltena

Previous 9 / 20 Next

pajper

#161 ·

Edited 7 likes
Tajemniczy link...
O, to byłby dobry tytuł książki!

Tajemniczy link

Grupa przyjaciół trafia przypadkiem na tajemniczy link. Zdecydowanie wskazuje on na jakąś witrynę, ale żadna z klasycznych przeglądarek nie jest w stanie obsłużyć starego, zabugowanego serwera HTTP.
Wspólnie wyruszają w podróż do siedziby W3C, by pozyskać kod źródłowy prototypowego serwera HTTP i dowiedzieć się, co kryje się na zagadkowej witrynie.

PS. Już ze mną źle, bo w głowie mam podtytuły "Internet Explorer kontratakuje" i "Zemsta Netscape Navigatora".
PPS. Playlista też już się tworzy, a otwiera ją przebój "Opera must go on"...
PPPS. A "Upiór w Operze" nabiera nowego znaczenia...
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

pates

#162 ·

@Dawid, jak chcesz, to ci mogę ładną pastę napisać na ten temat.
A co do karty cf, kurde, jak masz jakąś na zbyciu, bardzo, bardzo chętnie przygarnę, potrzebna mi taka, chociaż jedna i to dość pilnie!
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#163 ·

@Marolk tajemniczy serwer.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Postukujacy

#164 ·

Piękne :)
"Enlace misterioso"
Un grupo de amigos encuentra un enlace misterioso por accidente. Definitivamente apunta a algún sitio, pero ninguno de los navegadores clásicos puede manejar el antiguo servidor HTTP con errores.
Juntos, emprenden un viaje a la sede del W3C para obtener el código fuente del prototipo de servidor HTTP y descubrir qué se esconde en el misterioso sitio.
INFP

balteam

#165 ·

1 likes
Mi siępodoba tajemnicza wirtualna chmura.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#166 ·

Do kiedy planujecie licytację ogólnie, do niedzieli?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pajper

#167 ·

3 likes
W sumie nie wiem, bo zaczynają powoli spływać oferty od was...
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Julitka

#168 ·

Jeszcze tajemniczy Blueray. Czy no, jak to się pisze. Tajemnicze kasety VHS, w tym 8, też w końcu są. Uoooo, takich to ja mam z kolei pod dostatkiem. Ale no, nie chcecie wiedzieć, co na nich jest. xd
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

pates

#169 ·

Jak coś ciekawego uda mi się znaleść/opracować, to też się dorzucę. A z rzeczy, które bym chętnie zobaczył na licytacji, to jak pisałem wcześniej etui na iphona, ale z klapką, może jakaś karta cf, te zaślepki do pacmate, bo wsumie nie wiem, ile byś za to chciał, a tak to się jakoś samo ustali :D.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#170 ·

Aa wiem, jakieś gadżety typowo, eltenowe? Breloczki, podkładki pod kubek etc z logiem fundacji, ludzie to lubią.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Zuzler

#171 ·

Ej, a co powiedzielibyście na Czytaka pierwszej generacji z tajemniczą kartą, pełną tajemniczych jehowickich treści? :D

Postukujacy

#172 ·

Meh futerały na Braille Sensa (myślę o U2) i to nie tylko okazyjnie dla licytacji. Tamte szybko się niszczą i brzydko się niszczą. Ciekawe czy trudno byłoby zaprojektować nowe, mozę mniej tak szczelnie obudowane, ale coś tam chroniące. Koszt oryginałów kiedyś to było 400 zł o ile mnie pamięć nie myli. Teraz spokojnie z pół tysiąca. To takie z wydruku może byłyby ciut tańsze i łatwiej dostępne?
INFP

Zuzler

#173 ·

Edited
Bo mogłabym taką ofertę przesłać, tylko chciałabym wiedzieć, czy znajdzie się tu ktokolwiek zainteresowany nie samą kartą, tylko całym urządzeniem.

Postukujacy

#174 ·

Ja bym kajetka może kupił tak za 50 zł :D
INFP

Zuzler

#175 ·

Edited 1 likes
Hm... gdzieś leżał, ale taki jakby... No, zepsuty, wyładowany, aktualnie chyba zgubiony. :D

pates

#176 ·

@Zuzler chętnie to wezmę, pierwszy czytak akurad miał tyflosens, jak na swoje lata.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#177 ·

No i jest to jednak klasyk.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Zuzler

#178 ·

Nie, wiesz co, przyznam, że jednak ten pomysł nie jest jakiś super. Tu wystawię coś bardziej sensownego, a CIebie zaproszę na prv, może dobijemy targu.

pates

#179 ·

Też czegoś poszukam, poprzegarniam, kto wie, co się znajdzie. :D ale wsumie to już mam.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

misiek

#180 ·

Serio to napisałeś? Ja mam tego klasyka i z chęcią zamienię się na jakiegoś nowszego, bo na to gówno już nawet książki nie mogę wrzucić.
-- (pates):
No i jest to jednak klasyk.

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.
Poprzednia 9 / 20 Next