1 likes
No i to jest konkret.
No twój napewno, tylko jakby cuś ostatnio bardziej się uaktywnił :P Jakiś agresywniejszy :P Tylko wiesz, lepiej już gdy decyduje pierwsza dama, a Prezydent jest jej figurantem, niż gdy jest figurantem kaczora i kota.
-- (magmar):
Trrafione zatopione, Grzezlo, co do metafory Niestety, czasem pierwsza dama więcej może niż prezydent, a rzeczony prezydent to tylko figura, czy retoryczna? Pewnie w jakimś stopniu.
--
-- (magmar):
Trrafione zatopione, Grzezlo, co do metafory Niestety, czasem pierwsza dama więcej może niż prezydent, a rzeczony prezydent to tylko figura, czy retoryczna? Pewnie w jakimś stopniu.
--
1 likes
A największa pazera zgarnęła oczywiście najwięcej. Ehh, gdzie tu sprawiedliwość.
3 likes
Za ciągłe dopominanie się, niczym głodny kot karmy co rano przez cały tydzień zabrał bym jej kolejne 10.
Edited
@julitka, wpis ani agresywny, ani urażający, ani nawet przerażający.
on był po prostu niesmaczny (nawiązanie do świetnego wpisu na blogu @jamajka całkowicie przypadkowe).
Co więcej, gdyby to samo lub coś podobnego napisał ktokolwiek inny, niż pracownik lub członek zarządu fundacji będącej operatorem tej platformy, to pewnie byłoby to zabawne.
@pajper kebaby w wątku o pisankach są offtopem ewidentnym, ale kasowania całych wątków czy nawet jak czytam forów, nie tylko ja nie rozumiem. Powoli mielą młyny skutku i przyczyny, wątpię że takie ruchy się okażą opłacalne w dłuższej perspektywie.
on był po prostu niesmaczny (nawiązanie do świetnego wpisu na blogu @jamajka całkowicie przypadkowe).
Co więcej, gdyby to samo lub coś podobnego napisał ktokolwiek inny, niż pracownik lub członek zarządu fundacji będącej operatorem tej platformy, to pewnie byłoby to zabawne.
@pajper kebaby w wątku o pisankach są offtopem ewidentnym, ale kasowania całych wątków czy nawet jak czytam forów, nie tylko ja nie rozumiem. Powoli mielą młyny skutku i przyczyny, wątpię że takie ruchy się okażą opłacalne w dłuższej perspektywie.
2 likes
Nie działałam na niczyja szkode, regulamun był dla wszystkich JEDNAKOWY mogłeś zgarniać i Ty.
-- (misiek):
A największa pazera zgarnęła oczywiście najwięcej. Ehh, gdzie tu sprawiedliwość.
--
-- (misiek):
A największa pazera zgarnęła oczywiście najwięcej. Ehh, gdzie tu sprawiedliwość.
--
2 likes
Za CIągłe dopominanie się konkretu?
CO w tym złego, miał być tydzień przedłużył się do trzech po monitach licznych użytkowników.
Nawet poważni Admini poważnych list zauważyli problem i to chyba podziałało na skostniałe struktury moderacyjne.
-- (misiek):
Za ciągłe dopominanie się, niczym głodny kot karmy co rano przez cały tydzień zabrał bym jej kolejne 10.
--
CO w tym złego, miał być tydzień przedłużył się do trzech po monitach licznych użytkowników.
Nawet poważni Admini poważnych list zauważyli problem i to chyba podziałało na skostniałe struktury moderacyjne.
-- (misiek):
Za ciągłe dopominanie się, niczym głodny kot karmy co rano przez cały tydzień zabrał bym jej kolejne 10.
--
Macie przykład chamstwa.
-- (misiek):
Widzicie co to żarcie robi wam z mózgu? Po za tą bułką i jajkiem świat dla was nie istnieje. To tylko kawałeczek pier**olonego jajka, a wy zachowujecie się tak, jakby Pajper krzywdził waszą matkę. Idę się odlać, bo nie chcę na to patrzeć.
--
-- (misiek):
Widzicie co to żarcie robi wam z mózgu? Po za tą bułką i jajkiem świat dla was nie istnieje. To tylko kawałeczek pier**olonego jajka, a wy zachowujecie się tak, jakby Pajper krzywdził waszą matkę. Idę się odlać, bo nie chcę na to patrzeć.
--
2 likes
I uwierzcie na koniec tylko powiem oddałabym wszystkie pisanki i nawet kupiłabym sponsora gdyby:
1. Pan Dawid Pieper wypowiadał się zawsze w swoim imieniu, a nie robiła to jego nadgorliwa współpracownica.
2. Konkret tydzien to tydzień, a jeśli coś się przydłuży zostanie to oficjalnie ogłoszone.
3. Nie ma moderacyjnej samowolki, wydzielanie wątków, kasowania foró itd. bo mogę.
4. Jeśli ktoś kupił płatny pakiet, a coś w nim nie działa prawidłowo czas jego trwania wydłuża się o liczbę dni potrzebną na naprawę, bez wykrętów o umowie handlowej, o tym, ,że to podziękowanie itd.
Jest to uczciwe podejście do klienta.
5. Nie ma rónych i równiejszych.
Możliwe, nie wykluczam tego, że mi się we łbie przewraca, će jako konsument i użytkownik dopominam się o swoje, ale rzeczywiście tak by było.
WTedy projekt wspierałabym z zaangażowaniem na wszelkie możliwe sposoby.
I żeby nie by ło, że jestem tylko roszczeniowa, pracuję nad innym projektem uwaga uwaga ZA DARMO poświęcam i pewnie poświęcę mu wiele czasu, myślę, że w miesiącach i nie dostanę za to ani grosza, podkreślam wyraźnie, by zrozumieli ci, którzy mówią o mojej pazerności.
Odsyłam do wątku o ALicji.
1. Pan Dawid Pieper wypowiadał się zawsze w swoim imieniu, a nie robiła to jego nadgorliwa współpracownica.
2. Konkret tydzien to tydzień, a jeśli coś się przydłuży zostanie to oficjalnie ogłoszone.
3. Nie ma moderacyjnej samowolki, wydzielanie wątków, kasowania foró itd. bo mogę.
4. Jeśli ktoś kupił płatny pakiet, a coś w nim nie działa prawidłowo czas jego trwania wydłuża się o liczbę dni potrzebną na naprawę, bez wykrętów o umowie handlowej, o tym, ,że to podziękowanie itd.
Jest to uczciwe podejście do klienta.
5. Nie ma rónych i równiejszych.
Możliwe, nie wykluczam tego, że mi się we łbie przewraca, će jako konsument i użytkownik dopominam się o swoje, ale rzeczywiście tak by było.
WTedy projekt wspierałabym z zaangażowaniem na wszelkie możliwe sposoby.
I żeby nie by ło, że jestem tylko roszczeniowa, pracuję nad innym projektem uwaga uwaga ZA DARMO poświęcam i pewnie poświęcę mu wiele czasu, myślę, że w miesiącach i nie dostanę za to ani grosza, podkreślam wyraźnie, by zrozumieli ci, którzy mówią o mojej pazerności.
Odsyłam do wątku o ALicji.
Ciągłe dopominanie, proszę o konkretne wpisy z datami, pamiętajcie że Twórca projektu mówil o tygodniu, gdy sprawa się przedłużała, nie było żadnej informacji zwrotnej użytkownik miał prawo o to zapytać.
Gdyby dostał odpowiedź nie pytałby proszę o konkretne wpisy.
Czy tylko ja się dopominałam, proszę zrobić zestawiejnie, a nie rzucać kwantyfikatorami bez pokrycia.
-- (misiek):
Za ciągłe dopominanie się, niczym głodny kot karmy co rano przez cały tydzień zabrał bym jej kolejne 10.
--
Gdyby dostał odpowiedź nie pytałby proszę o konkretne wpisy.
Czy tylko ja się dopominałam, proszę zrobić zestawiejnie, a nie rzucać kwantyfikatorami bez pokrycia.
-- (misiek):
Za ciągłe dopominanie się, niczym głodny kot karmy co rano przez cały tydzień zabrał bym jej kolejne 10.
--
@grzezlo
Ale nikt tu nie mówił o usuwaniu wątków ani całych forów. :O
Wpis Julitki dotyczył offtopu, który tu się zrodził. I tylko tego.
Ale nikt tu nie mówił o usuwaniu wątków ani całych forów. :O
Wpis Julitki dotyczył offtopu, który tu się zrodził. I tylko tego.
4 likes
To była tylko zabawa, nic po za tym, a nachalne dopominanie się o nagrodę pod czas tylko zabawy jest delikatnie mówiąc niesmaczne. Deklaracja była, że dostaniemy te pisanki i wierzę, że byśmy dostali prędzej, czy później bez dopominania i niegrzecznego zachowania, ale Magmar jak nie umiesz się bawić to już twój problem, przykre. A jak masz jakieś ale do moderacji danej grupy to może z nimi rozmawiaj zamiast wieszać psy na całego Eltena.
Często ludzie pytali o werdykt dnia itd.
Patrzcie go, stróż moralności się znalazł.
Sugeruję przejrzeć sobie indeks banów, to nie był wypadek przy pracy, jednorazowa akcja i usunąć tę przysłowiową belkę z oka, a później pomyśleć o drzazdze..
Patrzcie go, stróż moralności się znalazł.
Sugeruję przejrzeć sobie indeks banów, to nie był wypadek przy pracy, jednorazowa akcja i usunąć tę przysłowiową belkę z oka, a później pomyśleć o drzazdze..
Prosiłam o konkretne daty częste?
Ile razy?
-- (misiek):
To była tylko zabawa, nic po za tym, a nachalne dopominanie się o nagrodę pod czas tylko zabawy jest delikatnie mówiąc niesmaczne. Deklaracja była, że dostaniemy te pisanki i wierzę, że byśmy dostali prędzej, czy później bez dopominania i niegrzecznego zachowania, ale Magmar jak nie umiesz się bawić to już twój problem, przykre. A jak masz jakieś ale do moderacji danej grupy to może z nimi rozmawiaj zamiast wieszać psy na całego Eltena.
--
Ile razy?
-- (misiek):
To była tylko zabawa, nic po za tym, a nachalne dopominanie się o nagrodę pod czas tylko zabawy jest delikatnie mówiąc niesmaczne. Deklaracja była, że dostaniemy te pisanki i wierzę, że byśmy dostali prędzej, czy później bez dopominania i niegrzecznego zachowania, ale Magmar jak nie umiesz się bawić to już twój problem, przykre. A jak masz jakieś ale do moderacji danej grupy to może z nimi rozmawiaj zamiast wieszać psy na całego Eltena.
--
DRodzy ELtenowicze, macie jeszcze dodatkowo 26 moich pisanek do rozdania, jest o co walczyć.
Niech Pan Dawid Pieper dołączy je do puli.
Wszystkie zadania globalne również biorę pod uwagę, nie wiem ile tego wyszło.
Bawcie się dobrze.
Niech Pan Dawid Pieper dołączy je do puli.
Wszystkie zadania globalne również biorę pod uwagę, nie wiem ile tego wyszło.
Bawcie się dobrze.