ja mam na 10 normalnie, nawet mam config do pada co by można grać
Wsesie xd, responsywnie :P, pad po antimacro zmapowany
-- (pates):
Jak ci to działa?
--
-- (pates):
Jak ci to działa?
--
Generalnie to ja nawet bym se po sieci zagrał więc jak ktoś coś...
-- (pates):
Jak ci to działa?
--
-- (pates):
Jak ci to działa?
--
@Adam wszystko spoko, ale jak zrobiłeś że ci pod 10 działa, bo samo z siebie nie zadziała.
@ Mojsior jakie rpg?
@Matius hmmmm, nie wiem, szczerze, sprubowałem go dawno dawno temu, ale zobaczymy.
@ Mojsior jakie rpg?
@Matius hmmmm, nie wiem, szczerze, sprubowałem go dawno dawno temu, ale zobaczymy.
no wlasnie nic nie robiłem xd, jest niby jakaś paczka przez którą to działa, jak wrucę za kilka dni to podrzucę
Edytowano
2 likes
Wszem i wobec mogę ogłosić, Jutro pojawi się odcinek z The Last Of Us Part I na moim kanale! Ci, którzy na niego czekali już tylko kilka godzin i będzie. Miałem małe kłopoty z nagrywaniem obrazu, ale już wszystko śmiga. Ci, którzy nie mogą grać, a chcieliby zobaczyć jak gra śmiga i jest dostępna oraz poczytać artykuły w grze, obejrzeć filmiki przerywnikowe z audiodeskrypcją to wszystko znajdą w tej serii.
O, tu ta paczka, jak mówiłem mi działało bez niczego ale możesz sprobować
-- (pates):
@Adam wszystko spoko, ale jak zrobiłeś że ci pod 10 działa, bo samo z siebie nie zadziała.
@ Mojsior jakie rpg?
@Matius hmmmm, nie wiem, szczerze, sprubowałem go dawno dawno temu, ale zobaczymy.
--
-- (pates):
@Adam wszystko spoko, ale jak zrobiłeś że ci pod 10 działa, bo samo z siebie nie zadziała.
@ Mojsior jakie rpg?
@Matius hmmmm, nie wiem, szczerze, sprubowałem go dawno dawno temu, ale zobaczymy.
--
Dzisiaj chcę odpalić streama słuchajcie. Pomysły są takie, czekam na propozycje.
1. Jakieś pokemony.
2. Manamon z jakimś dziwnym modyfikatorem np mogę grać tylo jednym stworem, konkretnym typem etc.
3. Rhythm heaven dowolna wersja.
Na razie chciałbym zrobić to.
1. Jakieś pokemony.
2. Manamon z jakimś dziwnym modyfikatorem np mogę grać tylo jednym stworem, konkretnym typem etc.
3. Rhythm heaven dowolna wersja.
Na razie chciałbym zrobić to.
Kurna, chętnie. Było by ciężko i niewykluczone, że były by ze 2 miejsca, w których bym musiał poprosić widzącego o pomoc, ale,
Nic dla mnie ciekawego po za Rhytm heaven ale to to ja lubię sam pograć i poeksplorować haha. Dawaj jakie klasyki przejdź całego aaca czy co to tam innego albo o Remnanta bo tego mi się nigdy nie udało.
No dobra więc. Od jutra zaczynamy serię z rhythm tengoku, potem zajmiemy się ds, potem wii, potem megamix. Co w yna to?
Chciałbym zrobić maraton, codziennie nowy live. Myślę, że tengoku postaram się zrobić całe na jednym albo na 2, postgame będzie problematyczny, jedną grę przejdę z widzącym bo jest graficzna. Grać będę na 3 ds.