To postaram się być :)
Hm, nie będę wyłamywać się z tradycji. Hearthstonimy sobie dzisiaj o 19? Co państwo na tak śmiały pomysł? Może jakieś multi w pakiecie, do 21 napewno mogę streamić, wsumie to nawet do 22, ale nie chcę maratonu robić
Mam porobione znacziki. Wchodzę w "Pobliszy gracze", najeżdżam na znajomego z którym chcę grać i jadę w prawo pikselówką. jak chcesz o obcym to jest łatwiej, bp "Pojedynek" jest widoczny nawet z NVDA.
Oczywiście. Oto klik.
https://youtu.be/w-QLxIp2r3M
https://youtu.be/w-QLxIp2r3M