No tak, ale chciałam żeby to w wątku wybrzmiało @Daszek
Poprzednia
20 / 20
No to i ja się zapytam. Ponoć były wysyłane jakieś wiadomości ze śledzeniem paczki. Nie dostałem takowej. Adres wysłałem. Czy idzie to bez takiego linka czy jeszcze nie?
Edited
1 likes
Poszło, ale drobniejse rzeczy wysyłałem pocztą, która nie ma śledzenia paczek.
1 likes
no to nie wróżę z tego nic dobrego. Jeśli to przesyłki nierejestrowane, to możecie sobie jeszcze dłuuuugo poczekać.
Informuję że wczoraj 22.12 dostałem Magicznego kota i ramki. Czy to jakiś błąd? dostałem dwie ramki! jedną więkrzą z logiem i napisem, drugą mniejszą. Dziękuję.
Owszem, ma, ale paczki od do jakiegoś tam rozmiaru/gabarytu są wysyłane jako przesyłki nierejestrowane, czyli mówiąc prościej, jako listy, które listonosz może wrzucić do skrzynki lub zostawić awizo. w zależności, od jego widzi mi się.
Poprzednia
20 / 20