Forum

Polowanie na pisanki 2022

Archiwum Eltena

Poprzednia 8 / 18 Następna

mucha

#141 ·

no to jest spoko to prawda, naprzykład z tym siedzeniem godzinę na konferencjach

Zuzler

#142 ·

Nu i po wszystkiem.

pajper

#143 ·

4 likes
No i koniec. Bardzo wam dziękuję za wspólną zabawę!
Zebraliście 125 pisanek, 15 nie udało się zebrać. Nie liczę wyzwań.
Wspólnie z RS przejrzymy wszystkie wpisy, które zgarnęły pisankę. Jeśli się okaże, że pisanka była zgarnięta przez wpis niewnoszący nic do tematu, będziemy takie pisanki odejmować. Podobnie przejrzę wszystkie zgłoszenia.
Jeśli się okaże, że tych pisanek wypadnie z puli dość dużo, myślę,że można będzie rozważyć jeden dzień edycji dodatkowej, ale tego nie obiecuję, po prostu zobaczymy.

Ranking na razie prezentuje się następująco:
| lola | 1 |
| mara | 1 |
| tajan1991 | 1 |
| djkrissu | 1 |
| nuno69 | 1 |
| Postukujacy | 1 |
| zywek | 1 |
| lalar123 | 1 |
| balteam | 2 |
| Julitka | 2 |
| Monte | 2 |
| misiek | 2 |
| MarOlk | 3 |
| Agata.d | 3 |
| lwica | 4 |
| mucha | 4 |
| pates | 5 |
| Tygrysica | 8 |
| Monia01 | 8 |
| pawlink | 9 |
| Paulinux | 9 |
| Zuzler | 20 |
| magmar | 36 |
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

mucha

#144 ·

ciekawe jak będą podzielone te pisanki z wyzwań globalnych

magmar

#145 ·

1 likes
Gratuluję wszystkim dyskusji, a szczególnie tym, dzięki którym akcja toczyła się wartko, pobudzając mą kreatywność.

-- (pajper):
No i koniec. Bardzo wam dziękuję za wspólną zabawę!
Zebraliście 125 pisanek, 15 nie udało się zebrać. Nie liczę wyzwań.
Wspólnie z RS przejrzymy wszystkie wpisy, które zgarnęły pisankę. Jeśli się okaże, że pisanka była zgarnięta przez wpis niewnoszący nic do tematu, będziemy takie pisanki odejmować. Podobnie przejrzę wszystkie zgłoszenia.
Jeśli się okaże, że tych pisanek wypadnie z puli dość dużo, myślę,że można będzie rozważyć jeden dzień edycji dodatkowej, ale tego nie obiecuję, po prostu zobaczymy.

Ranking na razie prezentuje się następująco:
| lola | 1 |
| mara | 1 |
| tajan1991 | 1 |
| djkrissu | 1 |
| nuno69 | 1 |
| Postukujacy | 1 |
| zywek | 1 |
| lalar123 | 1 |
| balteam | 2 |
| Julitka | 2 |
| Monte | 2 |
| misiek | 2 |
| MarOlk | 3 |
| Agata.d | 3 |
| lwica | 4 |
| mucha | 4 |
| pates | 5 |
| Tygrysica | 8 |
| Monia01 | 8 |
| pawlink | 9 |
| Paulinux | 9 |
| Zuzler | 20 |
| magmar | 36 |

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#147 ·

Dziękuję.
-- (Krzycha):
Magmar, Gratki!

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

balteam

#148 ·

2 likes
Mimo, że też mi się mniej podobają pisanki w tym roku niż w tamtym, to ciekawi mnie czy to nie wpłynęło na to, że teraz jest prawie setka ludzi zalogowana, wczoraj też była, no nie wiem jak to wcześniej wyglądało, ale raczej było mniej ludzi.
Jeśli tak, to fajnie takie wydarzenia robić, nie nawet konkretnie te, ale aktywizujące w jakiś sposób.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Monte

#149 ·

Popieram.
Give me a sign.

Zuzler

#150 ·

Edytowano 3 likes
No to, moi mili, poczyściłam najbardziej eksploatowane pisankowo grupy, czyli "Kulturę", "Samodzielność" i "Polską społeczność". Towarzyszyła mi Monikazarczuk. WIelkiej ilości spamu nie stwierdzono, naprawdę. Monika świadkiem i sama, uczciwie trzepiąc wątki, nie znalazła wielu wpisów, do których miałaby zastrzeżenia, a jej braku obiektywizmu zarzucić nie możecie, jako że w zabawie nie brała w ogóle udziału i nie opowiadała się po żadnej ze stron.

mucha

#151 ·

no i gitara, też mi się zdawało, że w tamtym roku było gorzej i jednak więcej tego spamu było

magmar

#152 ·

Kiedy będą ostateczne wyniki konkursu?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Monte

#153 ·

Co jest ze skojarzeniami? Dlaczego mam taki dźwięk, jakbym nie wypełniła zadania? Przecież nic takiego nie zrobiłam.
Give me a sign.

magmar

#154 ·

Też to mam, przez jakiś czas tego dźwięku nie było, teraz znowu się pojawił.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Paulinux

#155 ·

1 likes
No cóż. Nie chcę nic mówić, ale winna jest moderacja, która podczas zabawy wyczyściła wątek i postęp użytkowników został utracony.
Happy hacking

magmar

#156 ·

Co Ty gadasz, Paulinux oto podsumowanie.

-- (pajper):
No i koniec. Bardzo wam dziękuję za wspólną zabawę!
Zebraliście 125 pisanek, 15 nie udało się zebrać. Nie liczę wyzwań.
Wspólnie z RS przejrzymy wszystkie wpisy, które zgarnęły pisankę. Jeśli się okaże, że pisanka była zgarnięta przez wpis niewnoszący nic do tematu, będziemy takie pisanki odejmować. Podobnie przejrzę wszystkie zgłoszenia.
Jeśli się okaże, że tych pisanek wypadnie z puli dość dużo, myślę,że można będzie rozważyć jeden dzień edycji dodatkowej, ale tego nie obiecuję, po prostu zobaczymy.

Ranking na razie prezentuje się następująco:
| lola | 1 |
| mara | 1 |
| tajan1991 | 1 |
| djkrissu | 1 |
| nuno69 | 1 |
| Postukujacy | 1 |
| zywek | 1 |
| lalar123 | 1 |
| balteam | 2 |
| Julitka | 2 |
| Monte | 2 |
| misiek | 2 |
| MarOlk | 3 |
| Agata.d | 3 |
| lwica | 4 |
| mucha | 4 |
| pates | 5 |
| Tygrysica | 8 |
| Monia01 | 8 |
| pawlink | 9 |
| Paulinux | 9 |
| Zuzler | 20 |
| magmar | 36 |

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pajper

#157 ·

Nic nie jest utracone. elten zgłupiał, bo wpisy zniknęły, ale ja mam spisane.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Paulinux

#158 ·

Odnoszę się do wątku o skojarzeniach, ale skoro masz spisane to ok
Happy hacking

Monte

#159 ·

Uffff.
Give me a sign.

markus1234

#160 ·

1 likes
Dlaczego nadal jest informacja, że 0 pisanek czeka na znalazcę? Do kiedy ta zabawa ma trwać?
Poprzednia 8 / 18 Następna