Jeah, mana 2?
1 likes
Już gdzieś pisałem że w jakieś Breedy i temu pochodne grał nie będę, bo jakoś mnie to nie jara.
Manamony? Jeszcze ujdzie i mooże.
Manamony? Jeszcze ujdzie i mooże.
Hmm. A może by tak stw? Teraz wyszła nowa wersja, są nowe questy, warto by było ruszyć temat.
Chce pan listę? To będziecie ją mieli.
*bk 1, 2, 3.
*shadow line
*planet saga
*1942
*entombed
*aac stages
*rhythm tengoku
*bk 1, 2, 3.
*shadow line
*planet saga
*1942
*entombed
*aac stages
*rhythm tengoku
Edytowano
1 likes
A więc z listy odpowiada mi na pewno 1942, które obiecałem samemu sobie, że nagram bo gra jest dla mnie świetna.
Po za tym na pewno AAC bo jest to moja ulubiona gra. Miało być BK2, ale chyba straciłem save :/
Entombeda próbowałem ogarniać dawno temu, ale nie chce mi się jakoś w to bawić tymbardziej, że już nie jest to gra wspierana i ponoć problemy z nią na Win10.
Planet saga? Kolejna rzecz, którą trzeba tłumaczyć przez translate, a ja w tym dobry nie jestem by czaić wszystko, co oni tam piszą i tutaj nie odpalę go tylko dla ułatwienia jak w angielskich grach gdzie jak czegoś nie rozumiem to go wyłączę i przeczytam jeszcze raz w orginale.
Rhythm tengoku: A co to jest?
Po za tym wszystkie gry maja fabułę etc a nie chcę kazać czekać ludziom na odcinki 100 lat, bo dobrze wszyscy wiemy jak jest z moją regularnością ;).
Po za tym na pewno AAC bo jest to moja ulubiona gra. Miało być BK2, ale chyba straciłem save :/
Entombeda próbowałem ogarniać dawno temu, ale nie chce mi się jakoś w to bawić tymbardziej, że już nie jest to gra wspierana i ponoć problemy z nią na Win10.
Planet saga? Kolejna rzecz, którą trzeba tłumaczyć przez translate, a ja w tym dobry nie jestem by czaić wszystko, co oni tam piszą i tutaj nie odpalę go tylko dla ułatwienia jak w angielskich grach gdzie jak czegoś nie rozumiem to go wyłączę i przeczytam jeszcze raz w orginale.
Rhythm tengoku: A co to jest?
Po za tym wszystkie gry maja fabułę etc a nie chcę kazać czekać ludziom na odcinki 100 lat, bo dobrze wszyscy wiemy jak jest z moją regularnością ;).
Eh. Szkoda. nie znajdę raczej nic dla siebie. Zdecydowanie wolał bym eurofly, albo właśnie stw.
cp, pokemon lake, crystale, etc.
Edytowano
1 likes
Wszystkie pokemony odpadają. Już to kiedyś mówiłem, a jeśli coś nowego pojawi się w CP na pewno będzie.
1 likes
Wiem, wracam 1000000 razy i nigdy nic z tego nie ma, ale chcecie HM... Jak by to nazwać... Koronowy maraton? :D
Skoro wszyscy i tak powinni siedzieć w domu, to czemu by nie dostarczyć im rozrywki?
Skoro wszyscy i tak powinni siedzieć w domu, to czemu by nie dostarczyć im rozrywki?
taaaaaak.
Entombed, lóp coś w tym stylu.
Entombed, lóp coś w tym stylu.
1 likes
Coś niecoś pojawi się na moim nowym blogu :) Kwarantanna challenge może nie będzie, ale jakieś krótkie letsplaye? Łaj not?
GTA 5!