Niektórzy z Was wiedzą, że od 2014 roku prowadzę kanał letsplayowy na Youtube.
Letsplaye są wyłącznie z gier typowo dla Nas lub dla Nas dostępnych.
Link do kanału podałem w innym wątku, lecz jeśli ktoś nie zna, mogę wysłać i tutaj.
Od 2017 nagrywam raczej z sensem, wcześniejsze materiały w większości zostały ukryte. Staram się opowiadać o danej grze etc.
Pytanie do Was mam następujące:
Co chcieli byście usłyszeć na PB? Możecie podać swoje ulubione tytuły, lub takie, z którymi chcielibyście się zapoznać. Oczywiście wiadomym jest, że nie wszystko nagram, bo po pierwsze nie wszystkie gry są w moim typie a po drugie nie we wszystko umiem grać. :)
Jeśli chcecie abym kontynuował jakąś zapomnianą dawno nie uaktualnianą serię dajcie znać, a może do niej wrócę?
Im więcej propozycji i użytkowników oglądających, tym większa motywacja.
Pozdrawiam. :)