Tak
Witam bardzo serdecznie. z pewnych przyczyn, których nie chcę tutaj podawać, stream odbędzie się jutro. Przepraszam za komplikacje, ale niestety są one niezależne odemnie. Istnieje szansa, że o 20 mi się uda, ale nie nastawiajcie się na to jakoś bardzo.
Możecie już się pojawiać
https://youtu.be/L8BrJCOChdU
https://youtu.be/L8BrJCOChdU
Hej,
co chcielibyście na piątkowym streamie?
Grę "The Vale" czy może "Legend Of The Moon"?
co chcielibyście na piątkowym streamie?
Grę "The Vale" czy może "Legend Of The Moon"?