czemu nie
Edited
Ogólny stream? HM, nie mam pojęcia. Tak się zapaliłem, a tutaj niestety remonty i ogarnianie po remontach a w przyszły weekend brak czasu.
*** MODERACJA! ***
usunięto bezsensowny post użytkownika @patrykkubaszczyk, i następujące po nim.
usunięto bezsensowny post użytkownika @patrykkubaszczyk, i następujące po nim.
Manamon 2 nuzlocke!
https://youtu.be/SmpT2ZuYqXo
https://youtu.be/SmpT2ZuYqXo
Jedziemy z manamonami!
https://youtu.be/agpuQF-ujlM
https://youtu.be/agpuQF-ujlM
https://youtu.be/0oVGS50tlSY
Lecimy z mana 2!
Lecimy z mana 2!
Lecimy z manamońcami!
https://youtu.be/FvaI8F8ff3o
https://youtu.be/FvaI8F8ff3o
Wiecie co ludkowie? Na tengoku mam ochotę. Kto chce, niechaj dołącza! Oto święty link! D
https://youtu.be/id_ZRkX8g_o
https://youtu.be/id_ZRkX8g_o
https://youtu.be/pmzhsc3CMUo
Tengoku zaraz!
Tengoku zaraz!
Pograłbym sobie w 1942 na konferencjach dla testu strimingu kart dźwiękowych. Ktoś chętny na słuchanie?
1 likes
Arku, zawsze ja hętny. Bo ty fajnie komentujesz tak samo jak kolega Mojsior.
Słuchajcie, lecimy na pełen spontan. Za chwilę zacznę streama z rhythm heaven megamix! https://youtu.be/ZD3NQmKEwnY