Forum

Pokażmy jak gramy (Dzielmy się livestreamami)

Galeria społeczności

Previous 20 / 20

mojsior

#382 ·

oo to tzeba oglądać

Mk242

#383 ·

Dzięki, a a już myślałem, że nikt tego nie przeczyta Xd.

pates

#386 ·

Co wy na to żebym zrobił jeszcze dzisiaj stream z sts 2?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Zuza

#387 ·

Napalił się xd
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Mk242

#388 ·

1 likes
Raczej dzisiaj nie ma to sensu, bo jest już dość późno.

pates

#389 ·

Niee, po prostu proponuję, bo w sumie tylko jeszcze dzisiaj mogę zrobić, jutro może być ciężko. No ale jak nie, to nie. Idę oglądać filmy. Sayonara.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#390 ·

Dobry, dzisiaj mam wolny chat, więc żem na taki pomysł wpadł, że po 20 streama z sts odpalę, zobaczymy, ile razy się rozwalę.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Mk242

#391 ·

Z jedynki czy dwujki?

pates

#392 ·

2, teraz na 2 jadę. 1 bardzo lubię, mam do tej gry olbrzymi sentyment, ale na razie idziemy w 2.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Mk242

#393 ·

Oo, to spoko, ja odrazu mówię, że będe oglądać.

Mk242

#394 ·

To co z tym streamem? Jest już po 20, a streama niema.

pates

#395 ·

1 likes
Kiełbasę sobie robię, zjem to odpalę.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.
Previous 20 / 20