Forum

Pokażmy jak gramy (Dzielmy się livestreamami)

Galeria społeczności

Previous 11 / 20 Next

mojsior

#201 ·

a myślałem że dzisiaj, w końcu dzisiaj haloween a tam pewne rzeczy może i są pokrewne, zdaje się że jakieś demoniczne wiedźmy tam były xd.

pates

#202 ·

1 likes
Jeśli manamon 3 zostanie wydany jutro, to co sądzicie o stramku premierowym? Możliwy give away.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

matius

#203 ·

Taaaaak.
-- (pates):
Jeśli manamon 3 zostanie wydany jutro, to co sądzicie o stramku premierowym? Możliwy give away.

--
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

mojsior

#204 ·

ee stop nie rozpędzaj się tak, o ile pamiętam to manamony 2 zostały wydane drugiego listopada, więc ja bym skłaniał się ku takiemu scenariuszowi.
A tak na serio to na stream wskazany, no i jak dają to trza brać, także jestem chętny.

pates

#205 ·

Pierwszego Patryku, pierwszego. Wieczorem.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Zuza

#206 ·

o ile albo o co się zakładamy?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

pates

#207 ·

Wiesz. Ta premiera dzisiaj pewna na 100% nie jest. Lecz z kalkulacji ona jest najbardziej prawdopodobna. Czemu? Aaron lubi wydawać gry manamon mniej więcej w terminie, gdy wydawane są nowe pokemony. Czy to przypadek, że manamon 1 wyszedł w roku, gdy wydawane były pokemon, sun and moon? Może przypadek. Czy to przypadek, że manamon 2 został wydany w 2019, w listopadzie, dokładnie w tym samym roku i miesiącu, co pokemon sword and shield? No mało prawdopodobne.
Wniosek. 17 listopada wychodzą pokemon. Scarlet and violet. Dość możliwe jest, że za maksymalnie kilka dni, celuję jednak w dziś wyjdą manamony 3.
Czy wgl takie coś ma wyjść? Tak. Nawiązań w 2 jest dość sporo.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

martinus

#208 ·

Ot chociażby to o dziesięcioletniej wojnie quensette i kiarre. Gdyby był jakiś live stream z trzeciej części, chętnie przesłucham
May the force be with you!

martinus

#209 ·

dzisiaj wracam z serią bk3. Jak ktoś chętny to piszcie na priviet.
May the force be with you!

pates

#210 ·

Dobra, trza w końcu jakieś poksy zrobić. Proponuję dzisiaj, od 18 stream z radical red.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

mojsior

#211 ·

ja nie będę na streamie ale zalicze kiedy skończysz bo youtube archiwizuje to

pates

#212 ·

No dobra. Ktoś zainteresowany streamkiem?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#213 ·

2 likes
Ja bym musiał w końcu jakiegoś streama zrobić, bo w końcu zostanę jakąś legendą że był i nagrywał kiedyś hahah ale neta nie ma :/
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mojsior

#214 ·

no to co z tym stramem, będzie?

pates

#215 ·

Nikt nie zgłosił się czy chce czy nie, to dzisiaj ponawiam propozycję, ale od 19.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

mojsior

#216 ·

2 likes
moim zdaniem powinieneś zrobić streama niezależnie czy ktoś coś tutaj powie czy nie, bo moze ktoś będzie oglądał, kto nie może tu odpisać, albo obejrzy z poza eltena.
Poza tym zawsze to będzie można obejrzeć później, więc jak masz wene to rób.

matius

#217 ·

Zgadzam się z tym.
-- (mojsior):
moim zdaniem powinieneś zrobić streama niezależnie czy ktoś coś tutaj powie czy nie, bo moze ktoś będzie oglądał, kto nie może tu odpisać, albo obejrzy z poza eltena.
Poza tym zawsze to będzie można obejrzeć później, więc jak masz wene to rób.


--
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pates

#218 ·

1 likes
Dobra. Jest tutaj teraz zainteresowanie? Radical red jak wcześniej.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#219 ·

Edited 2 likes
To nie wyjście na piwo. Stream to stream robisz to rób nie robisz nie pisz. Jak ktoś przyjdzie to będzie oglądał, jak nie, to sprawdzi zapis.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#220 ·

Ostateczny termin, niedziela od 20. Po wyjeździe.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.
Previous 11 / 20 Next