a myślałem że dzisiaj, w końcu dzisiaj haloween a tam pewne rzeczy może i są pokrewne, zdaje się że jakieś demoniczne wiedźmy tam były xd.
1 likes
Jeśli manamon 3 zostanie wydany jutro, to co sądzicie o stramku premierowym? Możliwy give away.
Taaaaak.
-- (pates):
Jeśli manamon 3 zostanie wydany jutro, to co sądzicie o stramku premierowym? Możliwy give away.
--
-- (pates):
Jeśli manamon 3 zostanie wydany jutro, to co sądzicie o stramku premierowym? Możliwy give away.
--
ee stop nie rozpędzaj się tak, o ile pamiętam to manamony 2 zostały wydane drugiego listopada, więc ja bym skłaniał się ku takiemu scenariuszowi.
A tak na serio to na stream wskazany, no i jak dają to trza brać, także jestem chętny.
A tak na serio to na stream wskazany, no i jak dają to trza brać, także jestem chętny.
Wiesz. Ta premiera dzisiaj pewna na 100% nie jest. Lecz z kalkulacji ona jest najbardziej prawdopodobna. Czemu? Aaron lubi wydawać gry manamon mniej więcej w terminie, gdy wydawane są nowe pokemony. Czy to przypadek, że manamon 1 wyszedł w roku, gdy wydawane były pokemon, sun and moon? Może przypadek. Czy to przypadek, że manamon 2 został wydany w 2019, w listopadzie, dokładnie w tym samym roku i miesiącu, co pokemon sword and shield? No mało prawdopodobne.
Wniosek. 17 listopada wychodzą pokemon. Scarlet and violet. Dość możliwe jest, że za maksymalnie kilka dni, celuję jednak w dziś wyjdą manamony 3.
Czy wgl takie coś ma wyjść? Tak. Nawiązań w 2 jest dość sporo.
Wniosek. 17 listopada wychodzą pokemon. Scarlet and violet. Dość możliwe jest, że za maksymalnie kilka dni, celuję jednak w dziś wyjdą manamony 3.
Czy wgl takie coś ma wyjść? Tak. Nawiązań w 2 jest dość sporo.
Ot chociażby to o dziesięcioletniej wojnie quensette i kiarre. Gdyby był jakiś live stream z trzeciej części, chętnie przesłucham
Dobra, trza w końcu jakieś poksy zrobić. Proponuję dzisiaj, od 18 stream z radical red.
2 likes
Ja bym musiał w końcu jakiegoś streama zrobić, bo w końcu zostanę jakąś legendą że był i nagrywał kiedyś hahah ale neta nie ma :/
2 likes
moim zdaniem powinieneś zrobić streama niezależnie czy ktoś coś tutaj powie czy nie, bo moze ktoś będzie oglądał, kto nie może tu odpisać, albo obejrzy z poza eltena.
Poza tym zawsze to będzie można obejrzeć później, więc jak masz wene to rób.
Poza tym zawsze to będzie można obejrzeć później, więc jak masz wene to rób.
Zgadzam się z tym.
-- (mojsior):
moim zdaniem powinieneś zrobić streama niezależnie czy ktoś coś tutaj powie czy nie, bo moze ktoś będzie oglądał, kto nie może tu odpisać, albo obejrzy z poza eltena.
Poza tym zawsze to będzie można obejrzeć później, więc jak masz wene to rób.
--
-- (mojsior):
moim zdaniem powinieneś zrobić streama niezależnie czy ktoś coś tutaj powie czy nie, bo moze ktoś będzie oglądał, kto nie może tu odpisać, albo obejrzy z poza eltena.
Poza tym zawsze to będzie można obejrzeć później, więc jak masz wene to rób.
--
Edited
2 likes
To nie wyjście na piwo. Stream to stream robisz to rób nie robisz nie pisz. Jak ktoś przyjdzie to będzie oglądał, jak nie, to sprawdzi zapis.