Paulinux #103 · 2021-01-11 22:55 Nie no, scrable to bym zagrała, ale tak to idę spać. Może w środę w coś się pogra
lwica #107 · 2022-08-25 18:37 Podbijam wątek, bo szkoda że umarł. :) Ktoś chętny na quiz party w najbliższym czasie?