Forum

Grajmy Razem.

Galeria społeczności

Previous 6 / 6

mara

#101 ·

Grałem z nią już nawet w 1000 miles i ninety-nite na quentinie.
Wolę ciebie wolność!

denis333

#102 ·

No dobra. To wbijam na quentina. Mój nick to dj_denis

Paulinux

#103 ·

Nie no, scrable to bym zagrała, ale tak to idę spać. Może w środę w coś się pogra
Happy hacking

denis333

#104 ·

Hmm. No to w takim razie jutro się zgadamy na scrable.

mara

#105 ·

Mój nick to marmarmar.
Wolę ciebie wolność!

denis333

#106 ·

wiem. Widziałem. ALe masz wszystko zprywatyzowane.

lwica

#107 ·

Podbijam wątek, bo szkoda że umarł. :) Ktoś chętny na quiz party w najbliższym czasie?
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

bobo22

#108 ·

Może ktoś na mortal Kombat 1?
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem
Previous 6 / 6