Forum
Problem z aplikacją messenger na desktopa po jej najnowszej aktualizacji.
A ja korzystam z Miranda NG. Co prawda czasami wypindoli błąd i blokują konto, ale wygodniutko się pisze, a w razie w, alternatywa na kompa do komunikacji dla mnie to Whatsapp.
Edited
Witajcie chyba znalazłem lekarstwo na messengera. Jak nie pomaga nvda, czy zdsr, no to pomoże jaws. Niestety ponieważ czterech patyków nie dam im, by mieć fula to na razie muszę się zadowolić demkiem, ale przynajmniej jaws czyta normalnie wiadomości w konwersacji, bez żadnego cudowania.
właśnie, messenger. com teraz jest tylko dostępny, tyle, że tam plików nie można posyłać.
Nie? A jak zrobisz "dodaj zdjęcie", to nie jest tak, że możesz otworzyć tam dowolny plik?
Mi na Messenger.com nieczyta nazw użytkowników, tylko aktywny/a, albo jakieś 1 0 0 0 0 0 czy co podobnego :D
1 likes
djsenter to zmaksymalizuj okno przeglądarki.
Albo polecam aplikację
messengerfordesktop.com
nieoficjalna, ale co najważniejsze... Dostępna
Albo polecam aplikację
messengerfordesktop.com
nieoficjalna, ale co najważniejsze... Dostępna
Hm,
szybkie spojrzeni na github załatwia sprawę. Btw muszę to przetestować czy dostępne dalej jest
https://github.com/sindresorhus/caprine/releases
szybkie spojrzeni na github załatwia sprawę. Btw muszę to przetestować czy dostępne dalej jest
https://github.com/sindresorhus/caprine/releases
Instalator tej appki mi się zawiesza przy instalacji to chyba podziękuję bo jak mam zainstalować aplikację inaczej,
To ja mam pytanko jeśli chodzi o tą apkę messenger for desktop, o której ty mówiłeś Graco. Bo wszystko w niej ładnie chodzi, ale jak próbowałem wykonać połączenie video na grupie to nie mogłem tego kliknąć, czy da się robić połączenia w tej apce i czy komuś to idzie dobrze, ewentualnie co by zrobić, żeby to chodziło. Próbowałem tego dokonać zarówno w nvda, narratorze oraz w zdsr i niestety jest tak samo, połączenia należy wykonywać przez stronkę - mimo, iż jest w apce normalnie opcja połączenie głosowe, bądź video.
Muszę jeszcze to przetestować, bo wczoraj jakieś problemy z tym miałem, ale jeszcze raz to muszę obadać, gdy będzie jakiś czat video.
1 likes
Mi w zupełności wystarcza messenger.com choć przydałaby się jakaś porządna appka, ale kurczę albo te webowe interfacey albo niedostępne klienty. A niby w stanach są taaakie restrykcje dot dostępności a jak widać Facebook ma to w głębokim poważaniu
1 likes
Kurcze nie wiem czemu potrafią zrobić dobrze apkę mobilną na iphonea, czy pewnie na androida też, a tu na windowsa, gdzie już tak dobrze było przecież to musieli coś spieprzyć. Dobrze, że jeszcze jest strona internetowa, bądź ta nieoficjalna aplikacja, ale to problemu i tak nie rozwiązuje, bo klient powinien być dostępny, tak jak to ma miejsce w przypadku aplikacji mobilnych. Jakoś Whatssapp np. potrafi być dostępny i przyjaźnie się go obsługuje, to niech tak będzie z messengerem, a obydwie platformy przecież należą do facebooka.
No więc sprawdziłem tą cabrinę. Mi się instalator nie wysypał, ale jest gorzej dostępny od apki messenger for desktop.